• 47 883 domén
  47 883 domén

  Hosting u nás využívají desítky tisíc webů: až 30GB prostoru, nejnovější PHP a MySQL, neomezný počet domén 2. řádu a 3. řádu, neomezeně databází, FTP účtů, pravidelné zálohy dat.

 • 1784 facebook fanoušků
  1784 facebook fanoušků

  Máme stovky fanoušků na Facebooku, kteří nás podporují.

 • 10 sekund a máte nový web
  10 sekund a máte nový web

  Jedno kliknutí v administraci a vybraný redakční systém se automaticky nainstaluje na Vaši doménu.

 • 13 889 .cz domén
  13 889 .cz domén

  Jsme akreditovaným registrátorem .cz domén. Při platbě kartou získáte .cz doménu do jedné minuty.

Napsali o nás

Michalsika.cz

"Můžeme mít neomezeně domén (2. nebo 3. řádu) každou s 2GB prostoru a k tomu neomezeně MySQL 30MB databází. A to pouze za reklamní pruh s 5ti reklamními odkazy na spodku stránky."

Blogeri.vicko.cz

"Další obrovskou výhodou je rychlost - bleskové zpracování skriptů, bleskové načítání stránky, rychlé FTP - o tom všem se vám bude na jiných freehostinzích jen zdát."

Neteyes.cz

"Jednou z velkých výhod je možnost bleskové instalace cms jako je WordPress,Joomla,Drupal či PHPBB."

Oslik.tode.cz

"Pokud tedy hledáte webhosting pro váš web či blog, tak už nehledejte, endora nabízí služby, které jsou pravděpodobně standardem v západních zemí a nás může těšit, že můžeme vyzkoušet perfektní služby, které jsou zdarma."

Dsl.cz

"Velkou předností je možnost nainstalovat redakční systémy Wordpress, Joomla, Drupal apod. pomocí jediného kliknutí v administraci. Zprovoznit tyto systémy je často nelehké, ale v podání tohoto hostingu jde o otázku několika vteřin."

Freedom.ic.cz

"Velkou předností je právě ona dostupnost a spolehlivost tohoto hostingu. Pochopitelně se lze někdy setkat s krátkými výpadky, které však zpravidla nebývají nijak fatální. Server celkově reaguje svižně ..."

Sborez.cz

"Na úkor Pipni.cz musím už jenom říct, že ačkoliv jsem na nový hosting přehrál komplet ftp vč. všech pluginů a databáze, tak na novém hostingu mi to vše hlásí využití memory pouze 10,35 MB, kdežto u Pipni.cz 28MB. "

It-svet.cz

"Co stojí za zmínku jsou možnosti automatické instalace redakčních systémů jako je WordPress, PHP Fusion, Joomla, Drupal nebo český Sunlight. "

Penizenainternetu.cz

"Jedná se o výborný hosting pro začínající stránky a není problém kdykoliv přejít na placenou verzi, která stále vychází levněji než běžný placený hosting."

Sborez.cz

"Tato firma, u které hosting mimochodem šlape perfektně, přispívá z každého zaplaceného Plus programu 10,- Kč na účet Člověk v tísni. Což je bohulibé."

kouzelnik3467.4fan.cz

"Já jsem s endorou plně spokojen a nevyměnil bych ji momentálně za žádný jiný free hosting a Vám ji plně doporučuju také!!!"

Novinky

 • 8. duben 2015 | 15:49

  Bezpečnost: Plugin Super Cache ve WordpPressu

  Máte svoje stránky umístěny na aplikaci WordPressu a používáte plugin WP-Super-Cache? Doporučujeme ihned updatovat na poslední verzi tohoto pluginu . Více na https://csirt.cz/page/2780/ ...
Vstup do webové administrace
Zapomněli jste heslo?