69 284 domén
69 284 domén

Hosting u nás využívají desítky tisíc webů: až 30 GB prostoru, nejnovější PHP a MySQL, neomezený počet domén 2. řádu a 3. řádu, neomezeně databází, FTP účtů, pravidelné zálohy dat.

10 sekund a máte nový web
10 sekund a máte nový web

Jedno kliknutí v administraci a vybraný redakční systém se automaticky nainstaluje na vaši doménu.

20 218 .cz domén
20 218 .cz domén

Jsme akreditovaným registrátorem .cz domén. Při platbě kartou získáte .cz doménu do 1 minuty.

Novinky na Endora.cz

5. říjen 2011 | 00:00
Dlouhodobě se snažíme o zlepšování našich služeb. Abychom tento cíl i nadále mohli plnit, rozhodli jsme se ke spojení se silným partnerem. Z toho důvodu se od 5.10. mění provozovatel služeb Endora.cz na společnost Stable.cz s.r.o. Tato firma poskytuje na českém trhu webhosting přes 10 let a má bohaté zkušenosti i s vysokozátěžovými projekty.
Spolu s touto změnou přichází další novinky. Na Endoře si nově můžete nechat zaregistrovat vlastní .cz doménu. Pro náročné projekty je připraven nový webhostingový program Endora MEGA. Další novinky na vás čekají v administraci (fakturace, log činností) . Věříme že tato změna dlouhodobě povede ke zkvalitnění našich služeb . Další informace jsou dostupné na fóru podpory.

Novinky

  • Vážení zákazníci, aktuálně se potýkáme s komplikacemi ohledně doručování e-mailových zpráv poslaných z našich poštovních serverů na poštovní servery Outlooku (Microsoft). Usilovně pracujeme na ...
Vstup do webové administrace

Hodnocení podpory

Děkujeme za ocenění naší podpory

88%
za posledních 60 dní