BLACK FRIDAY WEEK - aktuální sleva 65%
DO KONCE 65% SLEVY ZBÝVÁ
dní
hodin
minut
sekund
68 299 domén
68 299 domén

Hosting u nás využívají desítky tisíc webů: až 30 GB prostoru, nejnovější PHP a MySQL, neomezený počet domén 2. řádu a 3. řádu, neomezeně databází, FTP účtů, pravidelné zálohy dat.

10 sekund a máte nový web
10 sekund a máte nový web

Jedno kliknutí v administraci a vybraný redakční systém se automaticky nainstaluje na vaši doménu.

20 550 .cz domén
20 550 .cz domén

Jsme akreditovaným registrátorem .cz domén. Při platbě kartou získáte .cz doménu do 1 minuty.

Pomáháme

rok 2018

Pro kalendářní rok 2018 jsme se rozhodli že se budeme účastnit sbírky Maják pro Marušku a pomůžeme Marušce, které byla diagnostikovaná akutní lymfoblastická leukémie. Na darované částce se podílejí opět všichni uživatelé Endory, protože z každé prodloužené nebo nově zaregistrované domény na službě Endora.cz v období od 1. 12. 2018 do 31.12. 2018 přispějeme 15 % z celkové hodnoty všech objednávek.

Jsme hrdým partnerem těchto akcí:

 • Florbalového klubu FBC Liberec
 • Pěveckého sboru Iuventus, gaude!
 • Jabloneckého kulturního léta
 • Srazu turistů za posledním puchýřem do Semil
 • rok 2017

  Darovali jsme prostředky pro šestiletého Jiříka z Liberce, kterému jsem přispěli na účinnou speciální rehabilitaci. Na darované částce jste se podíleli také vy všichni, kdo jste si v tomto roce zaregistrovali nebo prodloužili doménové jméno. Z každé takovéto akce putovalo 15% do sbírky, kterou se podařilo naplnit na krásných 14 010,- Kč.

  Dále jsme také přispěli na nadaci RADOST DĚTEM a to částkou 5000,- Kč.

  Jsme hrdým partnerem těchto akcí:

  • Florbalového klubu FBC Liberec
  • Pěveckého sboru Iuventus, gaude!
  • Jabloneckého kulturního léta
  • Hasičského sportu SDH Horní Hanychov

  rok 2016

  V roce 2016 jsme se rozhodli podpořit speciální mateřské školy HLÁSKA z Jablonce nad Nisou.

  Jsme hrdým partnerem těchto akcí:

  • Florbalového klubu FBC Liberec

  rok 2015

  I díky uživatelům Endora.cz se povedlo vybrat 20 000 Kč pro psí útulek Azylu pes do Krásného lesa. Do útulku jsme dovezli 170 kg krmiva pro psy a pro kočky (granule i konzervy), misky na krmivo a několik házečů míčků.

  Druhým útulkem, který se povedlo v tomto roce podpořit a pro který se povedlo vybrat 12 000 Kč, je psí útulek Dášenka. Do útulku jsme dovezli krmivo pro psy a pro kočky (granule i konzervy).

  rok 2014

  Dar pro OS Svítání www.os-svitani.cz předán. Děkujeme všem uživatelům Endora.cz. Díky nim jsme mohli předat dar 10420 Kč na podporu hiporehabilitace dětí. http://instagram.com/p/x4J5CVtANw/

  I díky uživatelům Endora.cz se povedlo vybrat 10 000 Kč pro psí útulek Skřivany. Za vybrané prostředky bylo nakoupeno krmivo a další potřeby, které útulek k provozu potřebuje. Děkujeme všem uživatelům a věříme, že pejsci mají o něco spokojenější život.

  rok 2013

  I díky uživatelům Endora.cz se povedlo vybrat 10 000 Kč pro psí útulek u Jablonce nad Nisou. Za vybrané prostředky bylo nakoupeno krmivo a další potřeby, které útulek k provozu potřebuje. Děkujeme všem uživatelům a věříme, že pejsci mají o něco spokojenější život.

  rok 2012

  I díky uživatelům Endora.cz se povedlo vybrat 5 000 Kč pro psí útulek Skřivany. Za vybrané prostředky bylo nakoupeno krmivo a další potřeby, které útulek k provozu potřebuje. Děkujeme všem uživatelům a věříme, že pejsci mají o něco spokojenější život.

  rok 2011

  Ani v roce 2011 jsme nezapomněli, že je potřeba pomáhat druhým. Díky uživatelům, kteří si zakoupili program Plus nebo Mega, můžeme i letos podpořit společnost Člověk v tísni.

  Jménem všech uživatelů hostingu Endora.cz byl zakoupen certifikát v hodnotě 7 500 Kč! Jsme potěšení, že tyto finance mohou alespoň trochu pomoci tam, kde je to opravdu potřeba.

  Děkujeme všem uživatelům za přízeň a věříme, že i díky vám budeme moci příští rok pokračovat v této tradici.

  rok 2010

  Jsme rádi, že Endora.cz pomohla mnoha lidem s umístěním a tvorbou jejich nového webu.

  Avšak ještě více jsme potěšeni, že díky mnoha uživatelům, kteří si zřídili Plus účet, můžeme pomáhat i těm, kteří to opravdu potřebují.

  Na začátku roku 2010 jsme si předsevzali, že z každého objednaného Plus účtu dáme 10 Kč společnosti Člověk v tísni. V některých případech je to až 1/5 ze zaplacené částky.

  Nakonec je z toho krásných 4 500 Kč a jsme velmi rádi, že můžeme tyto prostředky poskytnout někomu, kdo je smysluplně a beze zbytku využije.

  Tímto děkujeme především vám, kteří jste si Plus program zřídili a tím umožnili i realizaci tohoto daru!

  Sponzoring

  Provozujete zajímavý neziskový web? Ozvěte se nám a pokud nás váš projekt zaujme, rádi vám poskytneme webhosting Plus zdarma.

  Výběr ze sponzorovaných webů:

  Loutkyvnemocnici.cz

  Novinky

  • Ve čtvrtek 05.11 proběhne ve 22:30 údržba serveru delfínek (server bude v tento čas nedostupný), která je nutná pro dořešení následků výpadku z 3.11. Děkujeme za pochopení ...
  Vstup do webové administrace

  Hodnocení podpory

  Děkujeme za ocenění naší podpory

  86%
  za posledních 60 dní