94 030 domén
94 030 domén

Hosting u nás využívají desítky tisíc webů: až 30 GB prostoru, nejnovější PHP a MySQL, neomezený počet domén 2. řádu a 3. řádu, neomezeně databází, FTP účtů, pravidelné zálohy dat.

10 sekund a máte nový web
10 sekund a máte nový web

Jedno kliknutí v administraci a vybraný redakční systém se automaticky nainstaluje na vaši doménu.

0 .cz domén
0 .cz domén

Jsme akreditovaným registrátorem .cz domén. Při platbě kartou získáte .cz doménu do 1 minuty.

Pomáháme

rok 2020

I díky vám pomáháme. Pojďme společně pomoci mladé rodině Hávových!.

rok 2019

Celý prosinec roku 2019 probíhala na naší službě Endora.cz sbírka pro malého Ríšu, který trpí neurofibramatózou. Konečná částka, která se nám podařila vybrat byla 21 118 Kč.

Děkujeme, že díky vám můžeme pomáhat tam, kde je to potřeba.

rok 2018

Pro kalendářní rok 2018 jsme se rozhodli, že se budeme účastnit sbírky Maják pro Marušku a pomůžeme Marušce, které byla diagnostikovaná akutní lymfoblastická leukémie. Na darované částce se podílejí opět všichni uživatelé Endory, protože z každé prodloužené nebo nově zaregistrované domény na službě Endora.cz v období od 1. 12. 2018 do 31.12. 2018 přispějeme 15 % z celkové hodnoty všech objednávek.

Jsme hrdým partnerem těchto akcí:

 • Florbalového klubu FBC Liberec
 • Pěveckého sboru Iuventus, gaude!
 • Jabloneckého kulturního léta
 • Srazu turistů za posledním puchýřem do Semil
 • rok 2017

  Darovali jsme prostředky pro šestiletého Jiříka z Liberce, kterému jsem přispěli na účinnou speciální rehabilitaci. Na darované částce jste se podíleli také vy všichni, kdo jste si v tomto roce zaregistrovali nebo prodloužili doménové jméno. Z každé takovéto akce putovalo 15% do sbírky, kterou se podařilo naplnit na krásných 14 010,- Kč.

  Dále jsme také přispěli na nadaci RADOST DĚTEM a to částkou 5000,- Kč.

  Jsme hrdým partnerem těchto akcí:

  • Florbalového klubu FBC Liberec
  • Pěveckého sboru Iuventus, gaude!
  • Jabloneckého kulturního léta
  • Hasičského sportu SDH Horní Hanychov

  rok 2016

  V roce 2016 jsme se rozhodli podpořit speciální mateřské školy HLÁSKA z Jablonce nad Nisou.

  Jsme hrdým partnerem těchto akcí:

  • Florbalového klubu FBC Liberec

  rok 2015

  I díky uživatelům Endora.cz se povedlo vybrat 20 000 Kč pro psí útulek Azylu pes do Krásného lesa. Do útulku jsme dovezli 170 kg krmiva pro psy a pro kočky (granule i konzervy), misky na krmivo a několik házečů míčků.

  Druhým útulkem, který se povedlo v tomto roce podpořit a pro který se povedlo vybrat 12 000 Kč, je psí útulek Dášenka. Do útulku jsme dovezli krmivo pro psy a pro kočky (granule i konzervy).

  rok 2014

  Dar pro OS Svítání www.os-svitani.cz předán. Děkujeme všem uživatelům Endora.cz. Díky nim jsme mohli předat dar 10420 Kč na podporu hiporehabilitace dětí. http://instagram.com/p/x4J5CVtANw/

  I díky uživatelům Endora.cz se povedlo vybrat 10 000 Kč pro psí útulek Skřivany. Za vybrané prostředky bylo nakoupeno krmivo a další potřeby, které útulek k provozu potřebuje. Děkujeme všem uživatelům a věříme, že pejsci mají o něco spokojenější život.

  rok 2013

  I díky uživatelům Endora.cz se povedlo vybrat 10 000 Kč pro psí útulek u Jablonce nad Nisou. Za vybrané prostředky bylo nakoupeno krmivo a další potřeby, které útulek k provozu potřebuje. Děkujeme všem uživatelům a věříme, že pejsci mají o něco spokojenější život.

  rok 2012

  I díky uživatelům Endora.cz se povedlo vybrat 5 000 Kč pro psí útulek Skřivany. Za vybrané prostředky bylo nakoupeno krmivo a další potřeby, které útulek k provozu potřebuje. Děkujeme všem uživatelům a věříme, že pejsci mají o něco spokojenější život.

  rok 2011

  Ani v roce 2011 jsme nezapomněli, že je potřeba pomáhat druhým. Díky uživatelům, kteří si zakoupili program Plus nebo Mega, můžeme i letos podpořit společnost Člověk v tísni.

  Jménem všech uživatelů hostingu Endora.cz byl zakoupen certifikát v hodnotě 7 500 Kč! Jsme potěšení, že tyto finance mohou alespoň trochu pomoci tam, kde je to opravdu potřeba.

  Děkujeme všem uživatelům za přízeň a věříme, že i díky vám budeme moci příští rok pokračovat v této tradici.

  rok 2010

  Jsme rádi, že Endora.cz pomohla mnoha lidem s umístěním a tvorbou jejich nového webu.

  Avšak ještě více jsme potěšeni, že díky mnoha uživatelům, kteří si zřídili Plus účet, můžeme pomáhat i těm, kteří to opravdu potřebují.

  Na začátku roku 2010 jsme si předsevzali, že z každého objednaného Plus účtu dáme 10 Kč společnosti Člověk v tísni. V některých případech je to až 1/5 ze zaplacené částky.

  Nakonec je z toho krásných 4 500 Kč a jsme velmi rádi, že můžeme tyto prostředky poskytnout někomu, kdo je smysluplně a beze zbytku využije.

  Tímto děkujeme především vám, kteří jste si Plus program zřídili a tím umožnili i realizaci tohoto daru!

  Sponzoring

  Provozujete zajímavý neziskový web? Ozvěte se nám a pokud nás váš projekt zaujme, rádi vám poskytneme webhosting Plus zdarma.

  Výběr ze sponzorovaných webů:

  Loutkyvnemocnici.cz

  Novinky

  • Vážení zákazníci, přejeme vám hodně pracovních i osobních úspěchů v roce 2022 a děkujeme za přízeň. Tým Endora.cz ...
  Vstup do webové administrace

  Hodnocení podpory

  Děkujeme za ocenění naší podpory

  84%
  za posledních 60 dní