BLACK FRIDAY WEEK - aktuální sleva 74%
DO KONCE 74% SLEVY ZBÝVÁ
dní
hodin
minut
sekund
65 833 domén
65 833 domén

Hosting u nás využívají desítky tisíc webů: až 30 GB prostoru, nejnovější PHP a MySQL, neomezený počet domén 2. řádu a 3. řádu, neomezeně databází, FTP účtů, pravidelné zálohy dat.

10 sekund a máte nový web
10 sekund a máte nový web

Jedno kliknutí v administraci a vybraný redakční systém se automaticky nainstaluje na vaši doménu.

20 215 .cz domén
20 215 .cz domén

Jsme akreditovaným registrátorem .cz domén. Při platbě kartou získáte .cz doménu do 1 minuty.

Virtuální privátní managed servery a managed servery

Co je virtuální managed server?

Virtuální managed server je určen pro zákazníky, kterým už nestačí webhosting ve variantě Mega, nebo mají náročnější požadavky na server s ohledem na výkon, dostupnost nebo další parametry. Pronájem virtuálního serveru je další krok před tím, než budete potřebovat pronájem vlastního serveru (tj. celý počítač připojený do sítě internet).

Pro základní orientaci ve službách virtuálních privátních managed serverů jsme připravili tři vzorová řešení Start, Optimal a Maxim. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, kdy nejprve zjistíme jeho potřeby a následně navrhneme nejvhodnější řešení.

Pro startupy (začínající společnosti a projekty) máme připravenou speciální nabídku .

Kdo poskytuje virtuální managed servery?

Společnost Webglobe, s.r.o., která provozuje webhosting Endora.cz, poskytuje pod značkou Managed.Stable.cz také virtuální managed servery. Mezi zákazníky využívající tyto služby patří velké společnosti, které provozují stránky jako např. Slevomat.cz nebo Sportisimo.cz, ale také webová studia. Těm všem poskytuje Webglobe, s.r.o. své servery připravené na míru pro provoz webových stránek a projektů, které vytvořily.

Základní vlastnosti služby

  • Vyhrazené prostředky serveru
  • Neomezený počet domén
  • Správa serveru, zálohování dat, monitoring
  • E-mailové služby na odděleném serveru
  • Webové prostředí pro správu domén

O správě a provozu takovýchto serverů nemusíte mít žádné větší znalosti. O to se postarají naši administrátoři. Máme pro vás připraveno webové rozhraní, které má všechny potřebné funkce pro objednávku domény a vytvoření webhostingu.

Další podrobnosti a objednávka

Další informace o službě a objednávku naleznete na Managed.Stable.cz.

Novinky

  • Vážení zákazníci, jak jsme vás již informovali v e-mailu 5. 11. od 23.00 do 5:00 proběhne odstávka webové administrace Endory i samotné webové stránky Endora. Následovat budou odstávky jednotlivých ...
Vstup do webové administrace

Hodnocení podpory

Děkujeme za ocenění naší podpory

84%
za posledních 60 dní