94 030 domén
94 030 domén

Hosting u nás využívají desítky tisíc webů: až 30 GB prostoru, nejnovější PHP a MySQL, neomezený počet domén 2. řádu a 3. řádu, neomezeně databází, FTP účtů, pravidelné zálohy dat.

10 sekund a máte nový web
10 sekund a máte nový web

Jedno kliknutí v administraci a vybraný redakční systém se automaticky nainstaluje na vaši doménu.

0 .cz domén
0 .cz domén

Jsme akreditovaným registrátorem .cz domén. Při platbě kartou získáte .cz doménu do 1 minuty.

Napsali o nás

Objevit.cz

"Endora proto podporuje výuku IT na školách. Poskytuje finanční příspěvky i webhostingové služby zdarma. Učitelé informatiky najdou více informací přímo na webu Endory v sekci Pro školy."

Český-průmysl.cz

"Ceny jsou opravdu příznivé, ale pokud toužíte po kvalitě, měli byste si webhosting vybírat také dle jiných kritérií. Jedním z nich může být bezpečnost. Endora jede vždy na nejnovějších technologiích. Ve středu upgradovala na nejnovější verzi PHP 5.6.18, na konci ledna se upgradovalo MySQL."

Geeklife.cz

"Hitem posledních týdnů je nasazování SSL certifikátů Let´s Encryt zdarma. Google na zabezpečení protokolu http přes SSL hodně tlačí a webový svět musí reagovat."

Živě.cz

"Bezkonkurenčně nejčastěji zmiňovanou webhostingovou službou zdarma byla na fóru známá Endora.cz."

Webitem.sk

"KVALITNÝ WEBHOSTING ZA MÁLO PEŇAZÍ? SKÚSTE ENDORU!"

Blogeri.vicko.cz

"Další obrovskou výhodou je rychlost - bleskové zpracování skriptů, bleskové načítání stránky, rychlé FTP - o tom všem se vám bude na jiných freehostinzích jen zdát."

Dsl.cz

"Velkou předností je možnost nainstalovat redakční systémy WordPress, Joomla, Drupal apod. pomocí jediného kliknutí v administraci. Zprovoznit tyto systémy je často nelehké, ale v podání tohoto hostingu jde o otázku několika vteřin."

Sborez.cz

"Na úkor Pipni.cz musím už jenom říct, že ačkoliv jsem na nový hosting přehrál komplet FTP vč. všech pluginů a databáze, tak na novém hostingu mi to vše hlásí využití memory pouze 10,35 MB, kdežto u Pipni.cz 28 MB. "

Penizenainternetu.cz

"Jedná se o výborný hosting pro začínající stránky a není problém kdykoliv přejít na placenou verzi, která stále vychází levněji než běžný placený hosting."

Sborez.cz

"Tato firma, u které hosting mimochodem šlape perfektně, přispívá z každého zaplaceného Plus programu 10,- Kč na účet Člověk v tísni. Což je bohulibé."

Novinky

  • Vážení zákazníci, přejeme vám hodně pracovních i osobních úspěchů v roce 2022 a děkujeme za přízeň. Tým Endora.cz ...
Vstup do webové administrace

Hodnocení podpory

Děkujeme za ocenění naší podpory

84%
za posledních 60 dní