68 234 domén
68 234 domén

Hosting u nás využívají desítky tisíc webů: až 30 GB prostoru, nejnovější PHP a MySQL, neomezený počet domén 2. řádu a 3. řádu, neomezeně databází, FTP účtů, pravidelné zálohy dat.

10 sekund a máte nový web
10 sekund a máte nový web

Jedno kliknutí v administraci a vybraný redakční systém se automaticky nainstaluje na vaši doménu.

19 407 .cz domén
19 407 .cz domén

Jsme akreditovaným registrátorem .cz domén. Při platbě kartou získáte .cz doménu do 1 minuty.

Informační technologie - podpora výuky ve vaší škole

Získejte podporu 5 700 Kč pro každou třídu na výuku informačních technologii (tvorba internetových stránek, email, FTP, provoz dalších služeb)

Vyučujete-li na vaší škole interaktivně a vaše výuka zahrnuje i praktické zkušenosti v oboru informačních technologií, můžete pro studenty využít reálnou zkušenost s tvorbou internetových stránek a dalšími IT službami. Pro každou třídu je možné získat ZDARMA až 30 placených programů na webhostingové službě Endora.cz. Naším cílem je přinést do škol nejen praktickou zkušenost s tvorbou internetových stránek pro studenty, ale také nabídnout pedagogům využití profesionálního prostředí a administrace pro jejich výuku v IT.

Kdo jsme?

Naše společnost Stable.cz provozuje webhosting pod značkou Stable.cz, Endora.cz, Otoman.cz nebo Kvapem.cz. A právě služba Endora.cz působí na trhu přes 5 let a za tu dobu spravuje více jak 50 tisíc domén. Mezi zákazníky, kteří využívají služeb od společnosti Stable.cz patří například Slevomat.cz, Sportisimo.cz, Bonami.cz, Vareni.cz, Damejidlo.cz, Spa.cz a další.

Co v tomto projektu nabízíme?

  • 30 kusů slevových kódu na objednávku webhosting PLUS od Endora.cz pro každou třídu v hodnotě přes 5 700 Kč (žáci ani škola nebudou muset platit žádné peníze)
  • Webhosting PLUS: 10GB prostoru pro web s podporou HTML, CSS, PHP, databáze MySQL a dalších běžných služeb webhostingu www.endora.cz/vlastnosti
  • Webhosting, který je bez reklam, bez nutnosti ověření identity pomocí mojeID, bez nutnosti registrace domény druhého řádu
  • Zdarma můžete využít až 15 domén pro vytvoření služeb na našich doménách 3. řádu
  • Samostatný účet pro každého žáka
  • Administrace podporuje snadnou instalaci redakčních systému jako je WordPress nebo JOOMLA!

Co bude student potřebovat?

  • Slevový kód, který obdrží škola po zaregistrování v projektu
  • Funkční emailovou adresu

Zaregistrujte se do projektu Endora.cz pro školyPo první roce - skončení platnosti slevových kupónů

Po první roce skončí platnost slevových kopónů. Doména automaticky přejde do varianty webhostingu na FREE a nebude muset nic hradit. V případě, že stránky nebudou mít potřebnou návštěvnost, časem budou odstaveny a později smazány.
Další možností je doménu kdykoliv smazat z účtu na webadimin.endora.cz.

Leták Endora.cz do škol

webhosting do škol zdarma

Novinky

  • Stejně jako minulý rok před Vánoci jsme se i letos rozhodli, že pomůžeme někomu, kdo to opravdu potřebuje. Pojďme tedy letos společně podpořit malého Ríšu, který musí od svých šesti let na pravidelné ...
Vstup do webové administrace
Zapomněli jste heslo?

Hodnocení podpory

Děkujeme za ocenění naší podpory

90%
za posledních 60 dní