94 031 domén
94 031 domén

Hosting u nás využívají desítky tisíc webů: až 30 GB prostoru, nejnovější PHP a MySQL, neomezený počet domén 2. řádu a 3. řádu, neomezeně databází, FTP účtů, pravidelné zálohy dat.

10 sekund a máte nový web
10 sekund a máte nový web

Jedno kliknutí v administraci a vybraný redakční systém se automaticky nainstaluje na vaši doménu.

0 .cz domén
0 .cz domén

Jsme akreditovaným registrátorem .cz domén. Při platbě kartou získáte .cz doménu do 1 minuty.

Informační technologie - podpora výuky ve vaší škole

Získejte podporu 5 700 Kč pro každou třídu na výuku informačních technologii (tvorba internetových stránek, email, FTP, provoz dalších služeb)

Vyučujete-li na vaší škole interaktivně a vaše výuka zahrnuje i praktické zkušenosti v oboru informačních technologií, můžete pro studenty využít reálnou zkušenost s tvorbou internetových stránek a dalšími IT službami. Pro každou třídu je možné získat ZDARMA až 30 placených programů na webhostingové službě Endora.cz. Naším cílem je přinést do škol nejen praktickou zkušenost s tvorbou internetových stránek pro studenty, ale také nabídnout pedagogům využití profesionálního prostředí a administrace pro jejich výuku v IT.

Kdo jsme?

Naše společnost Stable.cz provozuje webhosting pod značkou Stable.cz, Endora.cz, Otoman.cz nebo Kvapem.cz. A právě služba Endora.cz působí na trhu přes 5 let a za tu dobu spravuje více jak 50 tisíc domén. Mezi zákazníky, kteří využívají služeb od společnosti Stable.cz patří například Slevomat.cz, Sportisimo.cz, Bonami.cz, Vareni.cz, Damejidlo.cz, Spa.cz a další.

Co v tomto projektu nabízíme?

  • 30 kusů slevových kódu na objednávku webhosting PLUS od Endora.cz pro každou třídu v hodnotě přes 5 700 Kč (žáci ani škola nebudou muset platit žádné peníze)
  • Webhosting PLUS: 10GB prostoru pro web s podporou HTML, CSS, PHP, databáze MySQL a dalších běžných služeb webhostingu www.endora.cz/vlastnosti
  • Webhosting, který je bez reklam, bez nutnosti ověření identity pomocí mojeID, bez nutnosti registrace domény druhého řádu
  • Zdarma můžete využít až 15 domén pro vytvoření služeb na našich doménách 3. řádu
  • Samostatný účet pro každého žáka
  • Administrace podporuje snadnou instalaci redakčních systému jako je WordPress nebo JOOMLA!

Co bude student potřebovat?

  • Slevový kód, který obdrží škola po zaregistrování v projektu
  • Funkční emailovou adresu

Zaregistrujte se do projektu Endora.cz pro školyPo první roce - skončení platnosti slevových kupónů

Po první roce skončí platnost slevových kopónů. Doména automaticky přejde do varianty webhostingu na FREE a nebude muset nic hradit. V případě, že stránky nebudou mít potřebnou návštěvnost, časem budou odstaveny a později smazány.
Další možností je doménu kdykoliv smazat z účtu na webadimin.endora.cz.

Leták Endora.cz do škol

webhosting do škol zdarma

Novinky

  • Vážení zákazníci, přejeme vám hodně pracovních i osobních úspěchů v roce 2022 a děkujeme za přízeň. Tým Endora.cz ...
Vstup do webové administrace

Hodnocení podpory

Děkujeme za ocenění naší podpory

84%
za posledních 60 dní