68 235 domén
68 235 domén

Hosting u nás využívají desítky tisíc webů: až 30 GB prostoru, nejnovější PHP a MySQL, neomezený počet domén 2. řádu a 3. řádu, neomezeně databází, FTP účtů, pravidelné zálohy dat.

10 sekund a máte nový web
10 sekund a máte nový web

Jedno kliknutí v administraci a vybraný redakční systém se automaticky nainstaluje na vaši doménu.

19 406 .cz domén
19 406 .cz domén

Jsme akreditovaným registrátorem .cz domén. Při platbě kartou získáte .cz doménu do 1 minuty.

Domény - registrace a prodlužování

Jaké domény je možné zaregistrovat na freehostingu Endora.cz?

Zajistíme vám registraci těchto top level domain - TLD (koncovek):

Domény třetího řádu

Pokud nechcete utrácet peníze za doménu, můžete si vybrat z několika domén třetího řádu.

Podmínky registrace domén

Domény musí být v době objednávky volné, což ověříte přímo v objednávce. Pokud doména volná není, nemůžeme vám doménu zaregistrovat. Pokud je však doména vaše a je jen registrována u jiného poskytovatele, můžete ji u nás hostovat bez nutnosti převodu. Přečtěte si jak doménu následně nasměrovat na Endora.cz

Doménu registrujeme až po uhrazení doménového poplatku a vystavení daňového dokladu (faktury). Do té doby je doména stále volná a dostupná pro ostatní zájemce! Chcete-li tedy doménu určitě získat, můžete provést platbu kartou nebo pomocí služby PayPal. Registrace je tak provedena u většiny domén do 2 minut. U některých TLD je pak registrace zajištěna do 24 hodin v pracovní den.

U námi registrovaných domén nejsou žádná speciální pravidla, je však potřeba dodržet toto minimum:

  • Doménové jméno může obsahovat 3-63 znaky
  • Název domény může být složen z alfanumerických znaků A-Z, a-z, 0-9 a pomlčky
  • Název domény nesmí obsahovat dvě pomlčky za sebou a ani pomlčkou začínat

Není možná registrace domén IDN (doména s čárkami a háčky), je však možné tyto domény u nás hostovat – založit jim služby. Není také možné změnit název u již zaregistrované domény. Pokud jste tedy zaregistrovali nesprávnou doménu, nebo se Vám její název už nelíbí, můžete si provést novou registraci. Poplatek za už zaregistrované domény se v žádném případě nevrací.

Změny vlastníka domény

Změna vlastníka domény probíhá zadáním žádosti ve webadmin.endora.cz, vygenerování žádosti o změnu vlastníka domény (pdf dokument) a zasláním této žádosti na naši adresu. Podrobný návod na změnu vlastníka domény.

Jaké domény je možné hostovat na freehostingu Endora.cz?

Objednat služby můžete pro velkou většinu TLD a to jak generických tak národních. Dokonce zde můžete hostovat i domény s IDN (podporovány jsou s např. s koncovkami .EU, .COM, .NET a další).

Výjimkou jsou pouze TLD složené ze dvou koncovek, např. .CO.UK, .COM.AU, .CO.HU apod. Problém je také s doménami s koncovkou .TK. Tyto domény na Endoře hostovat nemohou.

Přesměrování domén na freehosting Endora.cz

Pro přesměrování domény na webhosting Endora.cz použijte prosím buď NSSet „NSSID:ENDORA“ - pouze u .CZ domén, nebo name servery ns.endora.cz a ns.endoraland.com. Pokud chcete zvolit jiné přesměrování podívejte se do naší nápovědy. Nezpomeňte taky, že přesměrování může chvilku trvat.

Novinky

  • Stejně jako minulý rok před Vánoci jsme se i letos rozhodli, že pomůžeme někomu, kdo to opravdu potřebuje. Pojďme tedy letos společně podpořit malého Ríšu, který musí od svých šesti let na pravidelné ...
Vstup do webové administrace
Zapomněli jste heslo?

Hodnocení podpory

Děkujeme za ocenění naší podpory

90%
za posledních 60 dní