94 031 domén
94 031 domén

Hosting u nás využívají desítky tisíc webů: až 30 GB prostoru, nejnovější PHP a MySQL, neomezený počet domén 2. řádu a 3. řádu, neomezeně databází, FTP účtů, pravidelné zálohy dat.

10 sekund a máte nový web
10 sekund a máte nový web

Jedno kliknutí v administraci a vybraný redakční systém se automaticky nainstaluje na vaši doménu.

0 .cz domén
0 .cz domén

Jsme akreditovaným registrátorem .cz domén. Při platbě kartou získáte .cz doménu do 1 minuty.

Domény - registrace a prodlužování

Jaké domény je možné zaregistrovat na freehostingu Endora.cz?

Zajistíme vám registraci těchto top level domain - TLD (koncovek):

Domény třetího řádu

Pokud nechcete utrácet peníze za doménu, můžete si vybrat z několika domén třetího řádu.

Podmínky registrace domén

Domény musí být v době objednávky volné, což ověříte přímo v objednávce. Pokud doména volná není, nemůžeme vám doménu zaregistrovat. Pokud je však doména vaše a je jen registrována u jiného poskytovatele, můžete ji u nás hostovat bez nutnosti převodu. Přečtěte si jak doménu následně nasměrovat na Endora.cz

Doménu registrujeme až po uhrazení doménového poplatku a vystavení daňového dokladu (faktury). Do té doby je doména stále volná a dostupná pro ostatní zájemce! Chcete-li tedy doménu určitě získat, můžete provést platbu kartou nebo pomocí služby PayPal. Registrace je tak provedena u většiny domén do 2 minut. U některých TLD je pak registrace zajištěna do 24 hodin v pracovní den.

U námi registrovaných domén nejsou žádná speciální pravidla, je však potřeba dodržet toto minimum:

  • Doménové jméno může obsahovat 3-63 znaky
  • Název domény může být složen z alfanumerických znaků A-Z, a-z, 0-9 a pomlčky
  • Název domény nesmí obsahovat dvě pomlčky za sebou a ani pomlčkou začínat

Není možná registrace domén IDN (doména s čárkami a háčky), je však možné tyto domény u nás hostovat – založit jim služby. Není také možné změnit název u již zaregistrované domény. Pokud jste tedy zaregistrovali nesprávnou doménu, nebo se Vám její název už nelíbí, můžete si provést novou registraci. Poplatek za už zaregistrované domény se v žádném případě nevrací.

Změny vlastníka domény

Změna vlastníka domény probíhá zadáním žádosti ve webadmin.endora.cz, vygenerování žádosti o změnu vlastníka domény (pdf dokument) a zasláním této žádosti na naši adresu. Podrobný návod na změnu vlastníka domény.

Jaké domény je možné hostovat na freehostingu Endora.cz?

Objednat služby můžete pro velkou většinu TLD a to jak generických tak národních. Dokonce zde můžete hostovat i domény s IDN (podporovány jsou s např. s koncovkami .EU, .COM, .NET a další).

Výjimkou jsou pouze TLD složené ze dvou koncovek, např. .CO.UK, .COM.AU, .CO.HU apod. Problém je také s doménami s koncovkou .TK. Tyto domény na Endoře hostovat nemohou.

Přesměrování domén na freehosting Endora.cz

Pro přesměrování domény na webhosting Endora.cz použijte prosím buď NSSet „NSSID:ENDORA“ - pouze u .CZ domén, nebo name servery ns.endora.cz a ns.endoraland.com. Pokud chcete zvolit jiné přesměrování podívejte se do naší nápovědy. Nezpomeňte taky, že přesměrování může chvilku trvat.

Novinky

  • Vážení zákazníci, přejeme vám hodně pracovních i osobních úspěchů v roce 2022 a děkujeme za přízeň. Tým Endora.cz ...
Vstup do webové administrace

Hodnocení podpory

Děkujeme za ocenění naší podpory

84%
za posledních 60 dní