94 031 domén
94 031 domén

Hosting u nás využívají desítky tisíc webů: až 30 GB prostoru, nejnovější PHP a MySQL, neomezený počet domén 2. řádu a 3. řádu, neomezeně databází, FTP účtů, pravidelné zálohy dat.

10 sekund a máte nový web
10 sekund a máte nový web

Jedno kliknutí v administraci a vybraný redakční systém se automaticky nainstaluje na vaši doménu.

0 .cz domén
0 .cz domén

Jsme akreditovaným registrátorem .cz domén. Při platbě kartou získáte .cz doménu do 1 minuty.

HTTPS s platným SSL certifikátem zdarma

Co vám přesně nabízíme?

Endora.cz nabízí zdarma zabezpečení komunikace mezi návštěvníkem stránek a serverem Endory pomocí šifrovaného spojení HTTPS. Aby vše fungovalo jak má dodá vám platný SSL certifikát zdarma.

Pro komunikaci s webovým serverem se standardně používá protokol HTTP. Ten ale posílá všechna data nešifrovaně, a tak se k nim může dostat potenciální útočník. Z tohoto důvodu vznikl bezpečný šifrovaný protokol HTTPS. Abyste jej mohli použít pro zabezpečení komunikace mezi návštěvníkem stránek a serverem, potřebujete pro svou doménu nějaký SSL certifikát, který uznává většina běžně používaných prohlížečů.

Jak si mohu HTTPS protokol nastavit?

Pro službu Endora.cz jsme se rozhodli využít nabídky neziskové společnosti Let´s Encrypt a každému, kdo má na Endora.cz hostovanou doménu druhého řádu (domena.koncovka) a placený program Plus nebo Mega, umožnit zdarma vystavení SSL certifikátu pro tuto doménu.

HTTPS zdarma pomocí Let’s Encrypt SSL zdarma

Krátký návod, kde v administraci najdete vystavení SSL certifikátu zdarma.

Mám objednanou doménu druhého řádu na Endora.cz.

Pokud již doménu druhého řádu máte na službě Endora.cz vedenou, stačí se k ní přihlásit do uživatelského účtu na webadmin.endora.cz a požádat o vystavení SSL certifikátu. Na 1 kliknutí a do 10 minut se zdarma certifikát sám automaticky vystaví a přiřadí k požadované doméně.

Nemám ještě na Endora.cz doménu druhého řádu objednanou.

Vlastníte doménu druhého řádu, nebo si ji právě chcete zaregistrovat? Stačí vyplnit naši objednávku a zvolit jeden z placených programů Plus nebo Mega. Po zaregistrování, nebo nasměrování domény, je pak potřeba přihlásit se k doméně do uživatelského účtu na webadmin.endora.cz a požádat o vystavení SSL certifikátu. Na 1 kliknutí a do 10 minut se zdarma certifikát sám automaticky vystaví a přiřadí k požadované doméně.

Objednejte si webhosting Plus nebo Objednejte si webhosting Mega

Video: jak vygenerovat SSL certifikát

Novinky

  • Vážení zákazníci, přejeme vám hodně pracovních i osobních úspěchů v roce 2022 a děkujeme za přízeň. Tým Endora.cz ...
Vstup do webové administrace

Hodnocení podpory

Děkujeme za ocenění naší podpory

84%
za posledních 60 dní