65 956 domén
65 956 domén

Hosting u nás využívají desítky tisíc webů: až 30 GB prostoru, nejnovější PHP a MySQL, neomezený počet domén 2. řádu a 3. řádu, neomezeně databází, FTP účtů, pravidelné zálohy dat.

10 sekund a máte nový web
10 sekund a máte nový web

Jedno kliknutí v administraci a vybraný redakční systém se automaticky nainstaluje na vaši doménu.

18 797 .cz domén
18 797 .cz domén

Jsme akreditovaným registrátorem .cz domén. Při platbě kartou získáte .cz doménu do 1 minuty.

HTTPS s platným SSL certifikátem zdarma

Co vám přesně nabízíme?

Endora.cz nabízí zdarma zabezpečení komunikace mezi návštěvníkem stránek a serverem Endory pomocí šifrovaného spojení HTTPS. Aby vše fungovalo jak má dodá vám platný SSL certifikát zdarma.

Pro komunikaci s webovým serverem se standardně používá protokol HTTP. Ten ale posílá všechna data nešifrovaně, a tak se k nim může dostat potenciální útočník. Z tohoto důvodu vznikl bezpečný šifrovaný protokol HTTPS. Abyste jej mohli použít pro zabezpečení komunikace mezi návštěvníkem stránek a serverem, potřebujete pro svou doménu nějaký SSL certifikát, který uznává většina běžně používaných prohlížečů.

Jak si mohu HTTPS protokol nastavit?

Pro službu Endora.cz jsme se rozhodli využít nabídky neziskové společnosti Let´s Encrypt a každému, kdo má na Endora.cz hostovanou doménu druhého řádu (domena.koncovka) a placený program Plus nebo Mega, umožnit zdarma vystavení SSL certifikátu pro tuto doménu.

HTTPS zdarma pomocí Let’s Encrypt SSL zdarma

Krátký návod, kde v administraci najdete vystavení SSL certifikátu zdarma.

Mám objednanou doménu druhého řádu na Endora.cz.

Pokud již doménu druhého řádu máte na službě Endora.cz vedenou, stačí se k ní přihlásit do uživatelského účtu na webadmin.endora.cz a požádat o vystavení SSL certifikátu. Na 1 kliknutí a do 10 minut se zdarma certifikát sám automaticky vystaví a přiřadí k požadované doméně.

Nemám ještě na Endora.cz doménu druhého řádu objednanou.

Vlastníte doménu druhého řádu, nebo si ji právě chcete zaregistrovat? Stačí vyplnit naši objednávku a zvolit jeden z placených programů Plus nebo Mega. Po zaregistrování, nebo nasměrování domény, je pak potřeba přihlásit se k doméně do uživatelského účtu na webadmin.endora.cz a požádat o vystavení SSL certifikátu. Na 1 kliknutí a do 10 minut se zdarma certifikát sám automaticky vystaví a přiřadí k požadované doméně.

Objednejte si webhosting Plus nebo Objednejte si webhosting Mega

Video: jak vygenerovat SSL certifikát

Novinky

  • 19. únor 2019 | 00:00

    Jak obnovit WordPress ze záloh na Endora?

    Řada uživatelů používá redakční systém WordPress. Občas je potřeba provést nahrání obsahu ze zálohy pro tento CMS. Jak to ale provedete? Návod níže by Vám s tím měl pomoci :) Naučíme se na Endoře ...
Vstup do webové administrace
Zapomněli jste heslo?

Hodnocení podpory

Děkujeme za ocenění naší podpory

88%
za posledních 60 dní