64 752 domén
64 752 domén

Hosting u nás využívají desítky tisíc webů: až 30 GB prostoru, nejnovější PHP a MySQL, neomezený počet domén 2. řádu a 3. řádu, neomezeně databází, FTP účtů, pravidelné zálohy dat.

10 sekund a máte nový web
10 sekund a máte nový web

Jedno kliknutí v administraci a vybraný redakční systém se automaticky nainstaluje na vaši doménu.

19 172 .cz domén
19 172 .cz domén

Jsme akreditovaným registrátorem .cz domén. Při platbě kartou získáte .cz doménu do 1 minuty.

Podpora výuky ve vaší škole!

20. leden 2017 | 13:54
Stále dáváme pro každou třídu zdarma až 30 webhostingových programů Plus na službě Endora.cz. A jak jej využijete? Při výuce IT se jistě vaši žáci či studenti dostávájí do kontaktu s internetem a webovými technologiemi. Chceme podpořit všeobecnou znalost mladých o bezpečném pohybu v internetovém světe a zároveň jim umožnit nezávazně vyzkoušet služby webhostingu (web, FTP, e-mail, MySQL a další). Projekt je určen základním a středním školám. Předejte, prosím, tento informační e-mail svým kolegům a i oni mohou požádat o vygenerování slevových kódů pro výuků v hodinách IT. Více informací a formulář pro odeslání žádosti o slevové kódy máte k dispozici ZDE.

Novinky

  • Internet se poslední dobou hemží kdejakou výzvou, do které se nejčastěji pouštějí mladí lidé a zároveň se mezi sebou hecují. Sdružení CZ. NIC vydalo na toto téma článek, který stojí za přečtení. ...
Vstup do webové administrace
Zapomněli jste heslo?

Hodnocení podpory

Děkujeme za ocenění naší podpory

90%
za posledních 60 dní