70 965 domén
70 965 domén

Hosting u nás využívají desítky tisíc webů: až 30 GB prostoru, nejnovější PHP a MySQL, neomezený počet domén 2. řádu a 3. řádu, neomezeně databází, FTP účtů, pravidelné zálohy dat.

10 sekund a máte nový web
10 sekund a máte nový web

Jedno kliknutí v administraci a vybraný redakční systém se automaticky nainstaluje na vaši doménu.

19 905 .cz domén
19 905 .cz domén

Jsme akreditovaným registrátorem .cz domén. Při platbě kartou získáte .cz doménu do 1 minuty.

Rozhodnutí sdružení CZ.NIC ohledně .cz domén

24. březen 2020 | 00:00
Sdružení CZ.NIC se rozhodlo s ohledem na stávající situaci, která je spojená s bezpečnostními opatřeními proti šíření onemocnění COVID-19, od 24. 3. 2020 do odvolání prodloužit funkčnost domén, za které jejich držitelé nestíhají včas zaplatit. Domény, které mají být dnes smazány, ještě smazány budou. Domény budou mít prodlouženou lhůtu ze 60 (30 dní, kdy doména ještě funguje +30 dní, kdy doména neběží, ale je ochranné lhůtě a dá se prodloužit) na 90 ( dní, kdy doména ještě funguje +30 dní, kdy doména neběží, ale je ochranné lhůtě a dá se prodloužit) dní. Platí to pro domény, které jsou do exspirace nově, ale i pro ty, které už v exspiraci jsou. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Novinky

  • Správce souborů je teď ještě přehlednější. Vylepšili jsme ho pro vás, abyste své domény a weby mohli spravovat pohodlněji a na jednom místě. Co je tedy nového? Můžete přesouvat více souborů najednou ...
Vstup do webové administrace
Zapomněli jste heslo?

Hodnocení podpory

Děkujeme za ocenění naší podpory

88%
za posledních 60 dní