65 158 domén
65 158 domén

Hosting u nás využívají desítky tisíc webů: až 30 GB prostoru, nejnovější PHP a MySQL, neomezený počet domén 2. řádu a 3. řádu, neomezeně databází, FTP účtů, pravidelné zálohy dat.

10 sekund a máte nový web
10 sekund a máte nový web

Jedno kliknutí v administraci a vybraný redakční systém se automaticky nainstaluje na vaši doménu.

20 256 .cz domén
20 256 .cz domén

Jsme akreditovaným registrátorem .cz domén. Při platbě kartou získáte .cz doménu do 1 minuty.

Soutěž prodloužena!

5. duben 2017 | 11:45
Hledáme youtubera pro Endora.cz! Vyhlašujeme soutěž o nejlépe zpracovaný videonávod z prostředí služby Endora.cz. Co ve videonávodu chceme? - Návod související s aplikací WordPress na Endoře - instalace, plugin, konečné funkce pluginu a pod. Jakou výhru pro vás máme? 1. cena -> 5000,- Kč a možnost další placené spolupráce 2. cena -> registrace .cz domény a hosting MEGA na rok zdarma 3. cena -> vylosujeme pět z vás, kteří odevzdají relevantní video a ti dostanou slevový kód na slevu 50% na hostingové služby Endora.cz na rok (neomezený počet použití) Jaké máme podmínky? Vytvořit videonávod (max. délka je 5 min.), kdy téma bude z prostředí služby Endora.cz - související s aplikací WordPress. Hodnotíme srozumitelnost, kvalitu zvuku a obrazu, adekvátní rychlost, grafické znázornění jednotlivých kroků a srozumitelnost. Nahrát video na Youtube jako veřejné a poslat nám odkaz na kh@stable.cz. Termín trvání soutěže je 7.3 - 7.4.2017. SOUTĚŽ PRODLOUŽENA DO 18.4.!!!! Vyhrazujeme si právo na použití všech zaslaných videí na sociálních sítích a to minimálně po dobu trvání soutěže. Výherce vyberou kolegové z grafického oddělení po skončení termínu pro odevzdání příspěvku. Něco navíc? Nabízíme dlouhodobou spolupráci s tvůrcem nejlepšího videa! Těšíme se na vaše příspěvky.

Novinky

  • Vážení zákazníci, dne 29. 08. 2021 od 20:00 dojde k plánované údržbě a migraci serverů konik, fenek, tank a medvidek. Servery budou nedostupné do cca 4:00. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za ...
Vstup do webové administrace

Hodnocení podpory

Děkujeme za ocenění naší podpory

84%
za posledních 60 dní