68 122 domén
68 122 domén

Hosting u nás využívají desítky tisíc webů: až 30 GB prostoru, nejnovější PHP a MySQL, neomezený počet domén 2. řádu a 3. řádu, neomezeně databází, FTP účtů, pravidelné zálohy dat.

10 sekund a máte nový web
10 sekund a máte nový web

Jedno kliknutí v administraci a vybraný redakční systém se automaticky nainstaluje na vaši doménu.

19 386 .cz domén
19 386 .cz domén

Jsme akreditovaným registrátorem .cz domén. Při platbě kartou získáte .cz doménu do 1 minuty.

Soutěž prodloužena!

5. duben 2017 | 11:45
Hledáme youtubera pro Endora.cz! Vyhlašujeme soutěž o nejlépe zpracovaný videonávod z prostředí služby Endora.cz. Co ve videonávodu chceme? - Návod související s aplikací WordPress na Endoře - instalace, plugin, konečné funkce pluginu a pod. Jakou výhru pro vás máme? 1. cena -> 5000,- Kč a možnost další placené spolupráce 2. cena -> registrace .cz domény a hosting MEGA na rok zdarma 3. cena -> vylosujeme pět z vás, kteří odevzdají relevantní video a ti dostanou slevový kód na slevu 50% na hostingové služby Endora.cz na rok (neomezený počet použití) Jaké máme podmínky? Vytvořit videonávod (max. délka je 5 min.), kdy téma bude z prostředí služby Endora.cz - související s aplikací WordPress. Hodnotíme srozumitelnost, kvalitu zvuku a obrazu, adekvátní rychlost, grafické znázornění jednotlivých kroků a srozumitelnost. Nahrát video na Youtube jako veřejné a poslat nám odkaz na kh@stable.cz. Termín trvání soutěže je 7.3 - 7.4.2017. SOUTĚŽ PRODLOUŽENA DO 18.4.!!!! Vyhrazujeme si právo na použití všech zaslaných videí na sociálních sítích a to minimálně po dobu trvání soutěže. Výherce vyberou kolegové z grafického oddělení po skončení termínu pro odevzdání příspěvku. Něco navíc? Nabízíme dlouhodobou spolupráci s tvůrcem nejlepšího videa! Těšíme se na vaše příspěvky.

Novinky

  • Stejně jako minulý rok před Vánoci jsme se i letos rozhodli, že pomůžeme někomu, kdo to opravdu potřebuje. Pojďme tedy letos společně podpořit malého Ríšu, který musí od svých šesti let na pravidelné ...
Vstup do webové administrace
Zapomněli jste heslo?

Hodnocení podpory

Děkujeme za ocenění naší podpory

90%
za posledních 60 dní