95 251 domén
95 251 domén

Hosting u nás využívají desítky tisíc webů: až 30 GB prostoru, nejnovější PHP a MySQL, neomezený počet domén 2. řádu a 3. řádu, neomezeně databází, FTP účtů, pravidelné zálohy dat.

10 sekund a máte nový web
10 sekund a máte nový web

Jedno kliknutí v administraci a vybraný redakční systém se automaticky nainstaluje na vaši doménu.

0 .cz domén
0 .cz domén

Jsme akreditovaným registrátorem .cz domén. Při platbě kartou získáte .cz doménu do 1 minuty.

Úprava podmínek použití služby Endora.cz

11. srpen 2015 | 07:00
Změnili jsme bod 6 podmínek použití, který se týká přechodu z varianty LITE do varianty FREE, kdy jsme vypustili nutnost využívat mojeID. Pokud Vám dostačuje varianta LITE, nemusíte nic dalšího podnikat. V případě, že budete chtít přejít do FREE varianty, je potřeba jednorázově aktivovat placený program (PLUS) u jedné se svých domén pomocí placené SMS (nebude-li program následně prodloužen, přejde doména do FREE varianty). Nebo můžete zvolit u některé Vaší domény placený program PLUS, MEGA s platbou pomocí převodu na účet, kartou nebo služby PayPal. Následně budou všechny domény na Vašem účtu převedeny z varianty LITE do FREE a to i budoucí objednávky. Tato změna podmínek použití platí od 11.8.2015.

Na službu moje ID jsme však nezanevřeli a proto si vždy na začátku měsíce dovolíme požádat o založení nového mojeID u všech účtů vedených na Endora.cz ve variantě LITE.

Novinky

  • Vážení zákazníci, přejeme vám hodně pracovních i osobních úspěchů v roce 2022 a děkujeme za přízeň. Tým Endora.cz ...
Vstup do webové administrace

Hodnocení podpory

Děkujeme za ocenění naší podpory

84%
za posledních 60 dní