66 149 domén
66 149 domén

Hosting u nás využívají desítky tisíc webů: až 30 GB prostoru, nejnovější PHP a MySQL, neomezený počet domén 2. řádu a 3. řádu, neomezeně databází, FTP účtů, pravidelné zálohy dat.

10 sekund a máte nový web
10 sekund a máte nový web

Jedno kliknutí v administraci a vybraný redakční systém se automaticky nainstaluje na vaši doménu.

20 695 .cz domén
20 695 .cz domén

Jsme akreditovaným registrátorem .cz domén. Při platbě kartou získáte .cz doménu do 1 minuty.

Výpadek serveru delfinek

4. listopad 2020 | 08:00
Na serveru delfinek jsme zaznamenali technické potíže. Aktuálně má server výpadek a na řešení situace usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení. [14:00] Pravděpodobně jde o fyzickou závadu na serveru / základní desce, zjišťujeme možnosti co nejrychlejší náhrady. Odhadovaná doba řešení je v nižších jednotkách hodin. Děkujeme za trpělivost. UPDATE 4. 11. Provoz serveru delfinek byl obnoven před úterní půlnocí. Zjištěnou příčinou výpadku byla nakonec specifická chyba operačního systému CentOS, která vedla k chaotickému (ne)nanačítání disků po rebootu serveru. Naši technici se problému plně věnovali až do jeho vyřešení. Omlouváme se všem dotčeným zákazníkům za omezení provozu webů a děkujeme za pochopení.

Novinky

  • Plánovaná údržba serverovny, odstavení serverů: Vážení zákazníci, z důvodu údržby v našem datovém sále bude dne 12. 1. 2021 odstaveno několik našich serverů. Výpadek je plánován na 22:30 a servery ...
Vstup do webové administrace

Hodnocení podpory

Děkujeme za ocenění naší podpory

86%
za posledních 60 dní