68 237 domén
68 237 domén

Hosting u nás využívají desítky tisíc webů: až 30 GB prostoru, nejnovější PHP a MySQL, neomezený počet domén 2. řádu a 3. řádu, neomezeně databází, FTP účtů, pravidelné zálohy dat.

10 sekund a máte nový web
10 sekund a máte nový web

Jedno kliknutí v administraci a vybraný redakční systém se automaticky nainstaluje na vaši doménu.

19 406 .cz domén
19 406 .cz domén

Jsme akreditovaným registrátorem .cz domén. Při platbě kartou získáte .cz doménu do 1 minuty.

I díky vám pomáháme.

V letošním roce finančně podpoříme děti ze speciální mateřské školy HLÁSKA z Jablonce nad Nisou.

  • speciální mateřské školy HLÁSKA
  • speciální mateřské školy HLÁSKA

Jaký máme cíl?

Chceme pomoci v oblasti, kde peníze mohou rozšířit možnosti pro práci s dětmi. Speciální programy a pomůcky jsou důležité při rozvoji dětí se specifickými potřebami a zjednodušují běžné činnosti v rodinách, které by jinak byly složité nebo nemožné. Důležitou součástí jsou také asistentky, které se individuálně dětem věnují po celý den pobytu v MŠ.

Kdo příspěvek dostane?

Mateřská škola speciální Jablonec nad Nisou, Palackého 37, příspěvková organizace je určena pro děti s různým typem postižení. Zaměřuje se na cílený rozvoj všech psychomotorických oblastí u dětí s postižením, na logopedickou péči a na zmírnění všech problémů u dětí. Snažíme se podpořit děti při včleňování do společnosti, usnadnit jim vstup do školy a do běžného života dle jejich možností, schopností a dovedností. Naším cílem je spokojené a radostné dítě. Více o mateřské škole www.ms-hlaska.cz

Kolik to bude?

Z každé prodloužené nebo nově zaregistrované domény na službě Endora.cz v období od 1.12. do 31.12.2016 přispějeme 15% z celkové hodnoty těchto objednávek. Započítávají se objednávky realizované a zaplacené do 31.12.2016 včetně.

Sbírka skončila a celková částka daru je 13 770 Kč. DĚKUJEME!

Kdy dar předáme?

Dar s radostí předáme paní ředitelce Mgr. Janě Brethové do konce ledna 2017 a bude použit na financování didaktických a edukačních pomůcek, na kompenzační pomůcky a vzdělávací aktivity mateřské školy.

předání daru MS HLÁSKA

... a stalo se 6.1.2017, kdy jsme finance předali paní ředitelce.

Podpořte někoho jiného

Rádi byste přispěli nějaké jiné organizaci? Doporučujeme vám stránky www.darujspravne.cz.

Novinky

  • Stejně jako minulý rok před Vánoci jsme se i letos rozhodli, že pomůžeme někomu, kdo to opravdu potřebuje. Pojďme tedy letos společně podpořit malého Ríšu, který musí od svých šesti let na pravidelné ...
Vstup do webové administrace
Zapomněli jste heslo?

Hodnocení podpory

Děkujeme za ocenění naší podpory

90%
za posledních 60 dní