64 628 domén
64 628 domén

Hosting u nás využívají desítky tisíc webů: až 30 GB prostoru, nejnovější PHP a MySQL, neomezený počet domén 2. řádu a 3. řádu, neomezeně databází, FTP účtů, pravidelné zálohy dat.

10 sekund a máte nový web
10 sekund a máte nový web

Jedno kliknutí v administraci a vybraný redakční systém se automaticky nainstaluje na vaši doménu.

21 179 .cz domén
21 179 .cz domén

Jsme akreditovaným registrátorem .cz domén. Při platbě kartou získáte .cz doménu do 1 minuty.

I díky vám pomáháme.

Pojďme společně pomoci Marušce!

Už je to tradice a tak jsme se opět rozhodli pomoct tam, kde je to potřeba. Letos jsme vybrali sbírku Maják pro Marušku na podporu malé Marušky, která onemocněla akutní lymfoblastickou leukémií.

Maruška

Jak budeme pomáhat?

Z každé prodloužené nebo nově zaregistrované domény na službě Endora.cz v období od 1. 12. 2018 do 31.12. 2018 přispějeme 15 % z celkové hodnoty všech objednávek. Započítávají se objednávky realizované a zaplacené do 31. 12. 2018 včetně.

Kdo příspěvek dostane?

Pomůžeme Marušce a její mamince. Maruška se léčí s lymfoblastyskou leukémií krčních uzlin. Na její podporu se aktuálně koná sbírka, a to na léky, zdravotnický materiál, potravinové doplňky, rehabilitace, kompenzační pomůcky, dále úpravu domácnosti na sterilní prostředí, desinfekční prostředky, ozdravné pobyty, náhrady cestovného do zdravotnických zařízení. Maruška je teď doma v izolaci, ale každý den dojíždí na chemoterapie. Maminka je samoživitelka, a tak se každý příspěvek navíc skutečně hodí.

Jak můžete ještě pomoct?

Nepotřebujete zrovna prodlužovat nebo kupovat doménu, ale chcete pomoci? Stačí poslat úplně libovolnou částku na transparentní účet 286015899/0300.

Kdy dar předáme?

Dar s radostí předáme do konce ledna 2019.

E D I T : 15.1.2018

Maruška

Vybranou částku jsme předali a jsme rádi, že jsme mohli pomoci a děkujeme také Vám, uživatelům Endory.

„Děkujeme Vám za příspěvek na sbírku, již je připsán na účtu sbírky. Váš počin je velkorysý a je vidět, že firma umí pracovat na téma společenské zodpovědnosti. Paní Votrubové, mamince Marušky, veškeré informace o Vaší podpoře samozřejmě předáme.“

Novinky

  • Vážení zákazníci, dne 29. 08. 2021 od 20:00 dojde k plánované údržbě a migraci serverů konik, fenek, tank a medvidek. Servery budou nedostupné do cca 4:00. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za ...
Vstup do webové administrace

Hodnocení podpory

Děkujeme za ocenění naší podpory

84%
za posledních 60 dní