94 024 domén
94 024 domén

Hosting u nás využívají desítky tisíc webů: až 30 GB prostoru, nejnovější PHP a MySQL, neomezený počet domén 2. řádu a 3. řádu, neomezeně databází, FTP účtů, pravidelné zálohy dat.

10 sekund a máte nový web
10 sekund a máte nový web

Jedno kliknutí v administraci a vybraný redakční systém se automaticky nainstaluje na vaši doménu.

0 .cz domén
0 .cz domén

Jsme akreditovaným registrátorem .cz domén. Při platbě kartou získáte .cz doménu do 1 minuty.

I díky vám pomáháme.

Pojďme společně pomoci mladé rodině Hávových!

Jako každý rok i ten letošní někomu pomůžeme. Někomu, kdo neměl takové štěstí jako my a nemůže "jen tak chodit do práce" a starat se o rodinu.

Jak budeme pomáhat?

Z každé prodloužené nebo nově zaregistrované domény na službě Endora.cz v období od 1. 12. 2020 do 31.12. 2020 přispějeme 15 % z celkové hodnoty všech objednávek. Započítávají se objednávky realizované a zaplacené do 31. 12. 2020 včetně.

Aktuálně vybraná částka:

24208,- Kč
Částka se aktualizuje každý den až do 31.12.2020.

Kdo příspěvek dostane?

Těm, kterým budeme letos společně s vámi pomáhat, jsou lidé, které několik z nás zná. Jsou jimi mladí manželé Zuzka a Lukáš Hávovi a také jejich syn Matyáš. Zde je jejich příběh, který vám přiblíží jejich současnou situaci.

Jako mnoha párům v dnešní době se i těmto mladým lidem nedařilo přirozeně počít a proto začali vše řešit s lékaři. U Zuzky byly zjištěny na vyšetřeních cysty a bylo potřeba je odstranit operačně, aby bylo těhotenství vůbec možné. Při operaci byla Zuzce bohužel zjištěna Endometrióza v nejhorším stádiu (tou trpí asi 20% pacientek gynekologie) a operace byla ihned zastavena. Následovala složitější operace, která trvala 6 hodin. Všechny cysty byly úspěšně odstraněny a lékaři souhlasili s umělým oplodněním. To nakonec nebylo potřeba a vše se podařilo "zařídit" přirozenou cestou. Od té doby vše běželo, jak mělo, a Zuzka s Lukášem se těšili na přírůstek do rodiny. Jenže v 7. měsíci těhotenství se stalo něco, co ovlivnilo jejich životy a s čím se statečně perou dodnes.

Zuzka utrpěla cévní mozkovou příhodu a bojovala o svůj život. Lukášovi lékaři sdělili, že jeho žena zůstane upoutána na lůžku, nebude mluvit, nepozná ho. Další den se její stav začal zhoršovat a i kvůli dítěti musela být letecky transportována do nemocnice v Ústí nad Labem. Třetí den od převozu se začal zvětšovat otok mozku a Zuzce musela být odstraněna část lebky. Při operaci však zároveň přestal mít syn Matyáš odezvy. Boj o vteřiny tak vyvrcholil císařským řezem, který probíhal současně s operací hlavy. Matyáška se podařilo zachránit a je zdravý, ale Zuzka po mozkové příhodě nemohla hýbat pravou rukou a nohou a neuměla mluvit.

Lukáš poprosil o finanční pomoc na Facebooku. Přátelé, známí, ale i neznámí ukázali svou dobrosrdečnost. Podařilo se vybrat nemalou částku. Ta pomáhá Zuzce v rekonvalescenci a Lukášovi v tom, aby se mohl věnovat jejich synovi, na kterého zbyl sám. Jenže vše se odehrálo na začátku letošního roku. Péče o takto nemocného člověka ale stojí nemalé částky i nadále. Lukáš nám sdělil, že každý měsíc stojí péče 70.000,-Kč a že vše táhne ze svého společně s penězi ze sbírky. Ty se ale pomalu zmenšují. Navíc budou nyní potřebovat zakoupit speciální pásy pro rehabilitaci, které stojí stovky tisíc a pojišťovna na ně nepřispívá. Smutné je i to, že dosud nebyl Zuzce přiznán invalidní důchod a pracovní neschopnost jí byla již před delší dobou zrušena. A to ještě Lukáše čeká uhrazení darovací daně ve výši zhruba 150.000,-Kč!!!

Aktuálně je Zuzka denně ve stacionáři, pak má intenzivní neurofyzioterapii a až po té ji teprve Lukáš přiveze domů, aby se viděla s malým Matyáškem. Vysněný syn jí totiž dodává ohromnou energii pro boj s nepřízní osudu. I díky němu se Zuzce zlepšila ochrnutá ruka a lepší se i v chůzi a mluvení. Čeká ji však ještě hodně práce.

Na některé výdaje, které musí mladá rodina vynaložit, se můžete podívat přímo na transparentním účtu 2201747492/2010, vedeném u Fio banky, s.r.o.. Na tento účet můžete, stejně jako to uděláme my, přispět a pomoci tak s finanční stránkou jejich boje. Boje o to, aby Zuzka, Lukáš a malý Matyášek mohli začít, v rámci možností, žít normální život.

Moc děkujeme za to, že pomáháte s námi.

Tým Endora.cz

Novinky

  • Vážení zákazníci, přejeme vám hodně pracovních i osobních úspěchů v roce 2022 a děkujeme za přízeň. Tým Endora.cz ...
Vstup do webové administrace

Hodnocení podpory

Děkujeme za ocenění naší podpory

84%
za posledních 60 dní