66 875 domén
66 875 domén

Hosting u nás využívají desítky tisíc webů: až 30 GB prostoru, nejnovější PHP a MySQL, neomezený počet domén 2. řádu a 3. řádu, neomezeně databází, FTP účtů, pravidelné zálohy dat.

10 sekund a máte nový web
10 sekund a máte nový web

Jedno kliknutí v administraci a vybraný redakční systém se automaticky nainstaluje na vaši doménu.

19 390 .cz domén
19 390 .cz domén

Jsme akreditovaným registrátorem .cz domén. Při platbě kartou získáte .cz doménu do 1 minuty.

Hodnocení podpory

Proč hodnocení sledujeme?

Vážíme si názoru našich uživatelů, protože připomínky a informace jsou pro nás cenným nástrojem pro utváření a zlepšování služeb na Endora.cz. Už před časem jsme umožnili hodnotit všechny odpovědi naší zákaznické podpory hvězdičkami, nebo pomocí psaného hodnocení. Každé takové si pečlivě přečteme a zvážímem, jaké kroky budou následovat, aby byly služby ještě kvalitnější. Uděláme vše, co je v našich silách. Využijte proto prosím možnost váš názor sdělit, pomůžete při utváření služeb v té nejlepší kvalitě.

Jaký je systém hodnocení?

V tuto chvíli se data pro hodnocení sbírají ze systému zákaznické podpory (e-mail, kontaktní formulář). Průměrné hodnocení za posledních 60 dní je možné sledovat v bloku HODNOCENÍ PODPORY na každé webové stránce služby Endora.cz. Textové připomínky a recenze, zaslané na naši podporu, budou postupně zveřejňovány. V budoucnu plánujeme podobné hodnocení umožnit i u jednotlivých článků v nápovědě nebo po ukončení On-line chatu.

Novinky

  • Občas se stane, že si omylem vymažete databázi a potřebujete a ptáte se nás, zda je možné ji obnovit a jak. Sepsali jsem tedy pro vás nápovědu, abyste věděli, jak na to pokud se vám toto stane. https ...
Vstup do webové administrace
Zapomněli jste heslo?

Hodnocení podpory

Děkujeme za ocenění naší podpory

88%
za posledních 60 dní