94 092 domén
94 092 domén

Hosting u nás využívají desítky tisíc webů: až 30 GB prostoru, nejnovější PHP a MySQL, neomezený počet domén 2. řádu a 3. řádu, neomezeně databází, FTP účtů, pravidelné zálohy dat.

10 sekund a máte nový web
10 sekund a máte nový web

Jedno kliknutí v administraci a vybraný redakční systém se automaticky nainstaluje na vaši doménu.

0 .cz domén
0 .cz domén

Jsme akreditovaným registrátorem .cz domén. Při platbě kartou získáte .cz doménu do 1 minuty.

Hodnocení podpory

Proč hodnocení sledujeme?

Vážíme si názoru našich uživatelů, protože připomínky a informace jsou pro nás cenným nástrojem pro utváření a zlepšování služeb na Endora.cz. Už před časem jsme umožnili hodnotit všechny odpovědi naší zákaznické podpory hvězdičkami, nebo pomocí psaného hodnocení. Každé takové si pečlivě přečteme a zvážímem, jaké kroky budou následovat, aby byly služby ještě kvalitnější. Uděláme vše, co je v našich silách. Využijte proto prosím možnost váš názor sdělit, pomůžete při utváření služeb v té nejlepší kvalitě.

Jaký je systém hodnocení?

V tuto chvíli se data pro hodnocení sbírají ze systému zákaznické podpory (e-mail, kontaktní formulář). Průměrné hodnocení za posledních 60 dní je možné sledovat v bloku HODNOCENÍ PODPORY na každé webové stránce služby Endora.cz. Textové připomínky a recenze, zaslané na naši podporu, budou postupně zveřejňovány. V budoucnu plánujeme podobné hodnocení umožnit i u jednotlivých článků v nápovědě nebo po ukončení On-line chatu.

Novinky

  • Vážení zákazníci, přejeme vám hodně pracovních i osobních úspěchů v roce 2022 a děkujeme za přízeň. Tým Endora.cz ...
Vstup do webové administrace

Hodnocení podpory

Děkujeme za ocenění naší podpory

84%
za posledních 60 dní