70 009 domén
70 009 domén

Hosting u nás využívají desítky tisíc webů: až 30 GB prostoru, nejnovější PHP a MySQL, neomezený počet domén 2. řádu a 3. řádu, neomezeně databází, FTP účtů, pravidelné zálohy dat.

10 sekund a máte nový web
10 sekund a máte nový web

Jedno kliknutí v administraci a vybraný redakční systém se automaticky nainstaluje na vaši doménu.

19 503 .cz domén
19 503 .cz domén

Jsme akreditovaným registrátorem .cz domén. Při platbě kartou získáte .cz doménu do 1 minuty.

Zálohování na Endora.cz článek

nápověda > Zálohování > Zálohování na Endora.cz

Na webhostingu Endora.cz jsou dostupné zálohy souborů, databází a e-mailů. Zálohování probíhá u všech programů webhostingu v pravidelných intervalech 24 hodin, jsou dostupné v administraci. Dávejte ale pozor, u programů Lite a Free není dostupnost záloh garantována narozdíl od programů Plus a Mega.

Zálohy souborů (webu) a databází naleznete v administraci, kde můžete požádat o zálohu dat a kde si můžete vybrat datum, ze kterého dne chcete zálohu. Zálohy e-mailů jsou na vyžádání na e-mailu info@endora.cz, ale pozor, máme zálohy pouze na tři dny zpět.

Zálohy souborů - webových stránek

Odkaz na obnovení zálohy naleznete u každé domény samostatně. Můžete si vždy vybrat dostupnou zálohu, které jsou řazeny podle datumu vzniku. Obnova záloh je velmi výkonově náročná a proto ji prosím využívejte jen v případě vážné potřeby. Obnovení dat může trvat od 30 minut až po několik hodin. 

Máte také možnost vybrat ze dvou možností obnovy

  1. Jako archiv do adresáře backup. Zálohu potom naleznete v příslušném adresáři na FTP.
  2. Nahradit současný web (současný web bude zazálohován). Záloha přepíše vaše současné stránky a do složky backup se uloží aktuální web.

Zálohy databází - webových stránek

Odkaz na obnovení zálohy databáze naleznete v menu Databáze MySQL. U každé vytvořené databáze je tlačítko zálohy. Záloha databáze se po vyžádání uloží do vašeho počítače. Jak naimportovat zálohy databáze si přečtěte v naší nápovědě.

Zálohy e-mailových zpráv

Zálohy jsou dostupné pouze po e-mailovém požadavku na e-mail info@endora.cz. Požadavek musí přijít z e-mailové adresy, pod kterou je daný e-mail (e-mail, který chcete obnovit) veden. Obnovit dokážeme pouze e-mailovou schránku k danému datu. Od data zálohy až do data obnovy vám nedokážeme e-mailové zprávy doposlat nebo jinak obnovit. Zálohy e-mailů udržujeme pouze tři dny zpět.

 

Komentáře a hodnocení

Článek ještě nikdo nehodnotil, buďte první!

Přidejte váš komentář a hodnocení
zpět na všechny články v tématu Zálohování

Tagy článku:

Novinky

  • Chcete svůj web spustit na HTTPS ale nevíte, jak na to? Kolegové pro vás sepsali nápovědu, která by vám měla pomoci si váš web na HTTPS spustit. https://www.endora.cz/podpora/napoveda/3-technicke-ftp ...
Vstup do webové administrace
Zapomněli jste heslo?

Hodnocení podpory

Děkujeme za ocenění naší podpory

90%
za posledních 60 dní