66 420 domén
66 420 domén

Hosting u nás využívají desítky tisíc webů: až 30 GB prostoru, nejnovější PHP a MySQL, neomezený počet domén 2. řádu a 3. řádu, neomezeně databází, FTP účtů, pravidelné zálohy dat.

10 sekund a máte nový web
10 sekund a máte nový web

Jedno kliknutí v administraci a vybraný redakční systém se automaticky nainstaluje na vaši doménu.

18 615 .cz domén
18 615 .cz domén

Jsme akreditovaným registrátorem .cz domén. Při platbě kartou získáte .cz doménu do 1 minuty.

Reklama - editace pro neplacené programy článek

nápověda > Administrace > Reklama - editace pro neplacené programy

V tomto článku si popíšeme, jak lze editovat reklamu na stránkách s hostingem Free.

Webhosting Endora.cz ve variantě Neověřený Free (Lite) nebo Free je pro vás zdarma. Bohužel provoz serveru musí být z něčeho financován, a tak byla zvolena varianta, která by měla vás i navštěvníky vašich stránek nejméně omezovat, a to reklamní pata. Nastavení této reklamní paty však lze editovat tak, aby do Vašich stránek "zapadla" a nikterak nevyčnívala, či jednoduše přebírala styl webu. Tuto editaci provedete po přihlášení do webadmin.endora.cz -> sekce webové prostory -> položka reklama. Tato sekce se nezobrazí uživatelům s placenými programy (PLUS a MEGA).

Zde si můžete nastavit barvu a umístění vkládané reklamy. Pokud chcete umístit reklamu jinam, než do paty/hlavičky webu, tak toto můžete učinit použitím html tagu. Můžete zde měnit barvu textu, barvu pozadí, umístění reklamy, velikost písma, vycentrovat reklamu apod. Pokud provedete jakoukoli změnu, nezapomeňte klinout na tlačítko Uložit nastavení.

Komentáře a hodnocení

Článek ještě nikdo nehodnotil, buďte první!

zpět na všechny články v tématu Administrace

Tagy článku:

Novinky

  • 17. leden 2019 | 00:00

    Nová platební metoda!

    Nově u nás můžete využít při placení online platební bránu 3D Secure. Možnost platby přes Google Pay se vám zobrazí po objednání nebo v zaslaném e-mailu e-mailu po kliknutí na odkaz na platební ...
Vstup do webové administrace
Zapomněli jste heslo?

Hodnocení podpory

Děkujeme za ocenění naší podpory

86%
za posledních 60 dní