72 297 domén
72 297 domén

Hosting u nás využívají desítky tisíc webů: až 30 GB prostoru, nejnovější PHP a MySQL, neomezený počet domén 2. řádu a 3. řádu, neomezeně databází, FTP účtů, pravidelné zálohy dat.

10 sekund a máte nový web
10 sekund a máte nový web

Jedno kliknutí v administraci a vybraný redakční systém se automaticky nainstaluje na vaši doménu.

20 215 .cz domén
20 215 .cz domén

Jsme akreditovaným registrátorem .cz domén. Při platbě kartou získáte .cz doménu do 1 minuty.

Reklama - editace pro neplacené programy článek

nápověda > Administrace > Reklama - editace pro neplacené programy
Průměrné hodnocení článku: 100%

V tomto článku si popíšeme, jak lze editovat reklamu na stránkách s hostingem Free.

Webhosting Endora.cz ve variantě Neověřený Free (Lite) nebo Free je pro vás zdarma. Bohužel provoz serveru musí být z něčeho financován, a tak byla zvolena varianta, která by měla vás i navštěvníky vašich stránek nejméně omezovat, a to reklamní pata. Nastavení této reklamní paty však lze editovat tak, aby do Vašich stránek "zapadla" a nikterak nevyčnívala, či jednoduše přebírala styl webu. Tuto editaci provedete po přihlášení do webadmin.endora.cz -> sekce webové prostory -> položka reklama. Tato sekce se nezobrazí uživatelům s placenými programy (PLUS a MEGA).

Zde si můžete nastavit barvu a umístění vkládané reklamy. Pokud chcete umístit reklamu jinam, než do paty/hlavičky webu, tak toto můžete učinit použitím html tagu. Můžete zde měnit barvu textu, barvu pozadí, umístění reklamy, velikost písma, vycentrovat reklamu apod. Pokud provedete jakoukoli změnu, nezapomeňte klinout na tlačítko Uložit nastavení.

Komentáře a hodnocení

Článek ještě nikdo nehodnotil, buďte první!

Přidejte váš komentář a hodnocení
zpět na všechny články v tématu Administrace

Tagy článku:

Novinky

  • Když mezi sebou komunikují třeba prohlížeč a webová stránka, předávají si spoustu informací. Ty je ale potřeba zabezpečit, aby tam nevstoupil ještě někdo třetí a nemohl si zjistit například vaše hesla ...
Vstup do webové administrace
Zapomněli jste heslo?

Hodnocení podpory

Děkujeme za ocenění naší podpory

88%
za posledních 60 dní