94 091 domén
94 091 domén

Hosting u nás využívají desítky tisíc webů: až 30 GB prostoru, nejnovější PHP a MySQL, neomezený počet domén 2. řádu a 3. řádu, neomezeně databází, FTP účtů, pravidelné zálohy dat.

10 sekund a máte nový web
10 sekund a máte nový web

Jedno kliknutí v administraci a vybraný redakční systém se automaticky nainstaluje na vaši doménu.

0 .cz domén
0 .cz domén

Jsme akreditovaným registrátorem .cz domén. Při platbě kartou získáte .cz doménu do 1 minuty.

Rozdávejte radost - Vánoce 2014 Endora.cz

S blížícím se koncem roku jsme se rozhodli podpořit jednu z vybraných potřebných organizací, které působí v našem regionu. Rozhodli jsme se i s vaší pomocí darovat 10,- Kč z každé domény .cz či .eu zaregistrované nebo prodloužené v měsíci prosinci 2014. Naším cílem je vybrat nejméně 10.000,- Kč, které pak darujeme jedné z těchto tří neziskových organizací.

Jak přispět

Stačí mít u nás vedenou doménu .cz nebo .eu a v měsicí prosinci 2014 ji prodloužit anebo si zaregistrovat doménu novou. Po zaplacení a vystavení faktury vám dorazí email, kde budete moci hlasovat pro vámi vybranou organizaci. V měsíci lednu 2015 darujeme celkovou částku organizaci s největším počtem hlasů.

Přehled zapojených organizací

Občanské sdružení Svítání

Občanské sdružení SvítáníObčanské sdružení Svítání poskytuje zdravotně znevýhodněným dětem ( již od 3 měsíců věku) hiporehabilitaci.
Hiporehabilitace je forma rehabilitace využívjící pohybu koňského hřbetu a díky této metodě léčebné rehabilitace se podílíme na komplexní rehabilitaci dětí se zdravotními obtížemi a rozšiřujeme nabídku služeb fyzioterapie.
Posláním sdružení je vykonávat hiporehabilitaci pro děti se zdravotním, sociálním znevýhodněním a specifickými potřebami a touto rehabilitační metodou pomáhat a přispívat ke zlepšení jejich zdravotního stavu a integrace do společnosti. 
Činnost sdružení zajišťují zaměstnanci a dobrovolníci, kteří se starají o chod organizace, odbornou fyzioterapii a přípravu koní.
Příjemné zázemí kde poskytujeme naše služby nám nabízí Stáj Jitka, Polní 644, 468 41 Tanvald, kde hlavní práci odvádí našich 6 koní, z nichž 2 jsou již našimi odchovanci.

 

ROSKA Jablonec nad Nisou

ROSKA Jablonec nad NisouNaše organizace vznikla v roce 1986. Sdružuje nemocné s diagnózou RS – roztroušená skleróza. Snažíme se našim členům usnadnit boj s touto civilizační chorobou. Pořádáme, pravidelně 1x týdně, rehabilitační cvičení a prvky jógy. Chodíme společně 1x týdně plavat a od jara do podzimu 1x týdně provozujeme hiporehabilitaci – jízda a cvičení na koni. Každý rok pořádáme jarní 6-ti denní rekondiční pobyt s cvičením a přednáškami zaměřenými převážně na diagnózu RS. Podzimní 6-ti denní rekondice je zaměřena na rehabilitaci pomocí koní. Dále zajišťujeme pro naše členy publikace, kazety a časopis ROSKA, které vydává UNIE ROSKA Praha.

 

Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR, o. s. Klub Jablonec n. N.

Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR, o. s. Klub Jablonec n. N.Hlavními aktivisty organizace jsou rodiče dětí s nejtěžším zdravotním postižením. Cílem naší práce je nejen poradit, ale fakticky pomáhat všem rodinám, které se rozhodly své postižené děti vychovávat v rodinném prostředí.  K těmto aktivitám patří tzv. "Sociální automobil", kterým denně dovážíme děti z těchto rodin do vzdálených škol, kde jsou speciální třídy. Provozujeme rozsáhlou půjčovnu invalidních vozíků a kompenzačních pomůcek a to nejen pro děti, ale pro všechny věkové kategorie. Každoročně realizujeme letní rekondiční pobyt pro děti a mladé lidi s nejtěžším zdravotním postižením. Tento pobyt je pro většinu pečujících  rodičů jediných oddechových 14 dnů v roce. Pořádáme odborné  přednášky pro rodiče, zajišťujeme přátelská setkání s programem zaměřeným na postižené děti tak, aby se mohly účastnit všech aktivit. Snažíme se o integraci postižených dětí do běžných škol a pomáháme technickou podporou ve formě potřebných pomůcek.

Pokud nechcete registrovat nebo prodloužit doménu, ale rádi byste také přispěli na dobrou věc, doporučujeme navštívit stránky www.darujspravne.cz a vybrat si ten správný projekt.

Aktuální průběh můžete sledovat na stránce platebního systému.

Pěkné svátky všem 
Tým Endora.cz

Novinky

  • Vážení zákazníci, přejeme vám hodně pracovních i osobních úspěchů v roce 2022 a děkujeme za přízeň. Tým Endora.cz ...
Vstup do webové administrace

Hodnocení podpory

Děkujeme za ocenění naší podpory

84%
za posledních 60 dní