76 865 domén
76 865 domén

Hosting u nás využívají desítky tisíc webů: až 30 GB prostoru, nejnovější PHP a MySQL, neomezený počet domén 2. řádu a 3. řádu, neomezeně databází, FTP účtů, pravidelné zálohy dat.

10 sekund a máte nový web
10 sekund a máte nový web

Jedno kliknutí v administraci a vybraný redakční systém se automaticky nainstaluje na vaši doménu.

17 491 .cz domén
17 491 .cz domén

Jsme akreditovaným registrátorem .cz domén. Při platbě kartou získáte .cz doménu do 1 minuty.

Nastavení článek

nápověda > Administrace > Nastavení

V této sekci naleznete nastavení uživatelského účtu.

Nastavení je rozděleno do následujících oddílů:

  1. Zasílání novinek
  2. Systémový uživatel
  3. Přihlašování
  4. Rozšířené možnosti přihlašování

-> Zasílání novinek

 

Na uvedený e-mail zasíláme uživatelům služby Endora.cz důležité novinky. Pro zrušení zasílání těchto zpráv e-mailovou adresu smažte.

 

-> Systémový uživatel

V této sekci naleznete jméno pro systémového uživatele. Je to uživatel, pod kterým jsou služby pro vaše domény vedeny na serverech. Může se lišit od přihlašovacího jména. Budete jej potřebovat třeba při převodu domény na jiný účet u Endora.cz. Toto jméno nelze změnit. Dále je zde název serveru, na kterém jsou umístěny vaše webové prostory. Poslední položkou je systémový e-mail. Tento e-mail je veden jako systémový a jsou na něj zasílána důležitá upozornění ohledně domén a služeb. Přes tento e-mail budete moci obnovit heslo do administrace.

 

-> Přihlašování

V této sekci naleznete uživatelské jméno, kterým se přihlásíte do administace. K tomuto jménu můžete níže nastavit libovolné heslo. Pokud si budete chtít heslo změnit, musíte nejprve vyplnit heslo stávající a následně vyplnit nové heslo. Změnu hesla potvrdíte kliknutím na tlačítko -> Změnit heslo.

 

-> Rozšířené možnosti přihlašování

Do webové administrace na Endora.cz je možné se přihlásit různými způsoby. Váš účet může být spárován například se službou MojeID nebo Facebook. Jeden Facebookový účet je možné přiřadit k více účtům na Endora.cz. Každý uživatel na Endora.cz může mít přiřazen jen jeden Facebookový účet.

Pokud spravujete více účtů nebo jen chcete povolit přístup k vašemu účtu kamarádovi, můžete tak učinit v poslední sekci, kde je možné přidat další účty s oprávněním k přístupu. Zde vyplníte jméno jiného systémového uživatele na Endora.cz a volbu potvrdíte kliknutím na tlačítko -> Přidat účet. POZOR - komu přístup povolíte, ten bude mít stejná oprávnění a možnosti pracovat se službami jako vy.

Komentáře a hodnocení

Článek ještě nikdo nehodnotil, buďte první!

zpět na všechny články v tématu Administrace

Tagy článku:

Novinky

  • 24. listopad 2017 | 00:00

    Black Friday na webhosting Endora.cz

    Zkuste získat webhosting Endora.cz s výraznou slevu. Můžete využít následující kódy, každý z nich vám zajistí jinou výši slevy na webhostingové služby. Sleva 90% na webhostingové služby - lze použít ...
Vstup do webové administrace
Zapomněli jste heslo?

Hodnocení podpory

Děkujeme za ocenění naší podpory

90%
za posledních 60 dní