92 921 domén
92 921 domén

Hosting u nás využívají desítky tisíc webů: až 30 GB prostoru, nejnovější PHP a MySQL, neomezený počet domén 2. řádu a 3. řádu, neomezeně databází, FTP účtů, pravidelné zálohy dat.

10 sekund a máte nový web
10 sekund a máte nový web

Jedno kliknutí v administraci a vybraný redakční systém se automaticky nainstaluje na vaši doménu.

0 .cz domén
0 .cz domén

Jsme akreditovaným registrátorem .cz domén. Při platbě kartou získáte .cz doménu do 1 minuty.

Generické domény .COM, .NET, .INFO, .ORG, .BIZ

Registrace generických domén

Registrujeme domény .com, .net, .org, .info, .biz U generických domén jsou celkem volná pravidla a je zde možná i registrace IDN (na Endoře není registrace IDN domény podporována, může zde být jen hostována). Není také možné registrovat dvou a třípísmenné domény, jinak zde nejsou žádná výrazná omezení pro registraci těchto domén.

Každá nový e-mail u vlastníka domény musí být vžda autorizován.

Zaregistrujte si doménu .COM

Podrobný návod na registraci domény na Endora.cz.

Prodloužení a expirace generických domén

20 dnů před expirací domény je na email uvedený v kontaktech Vašeho účtu na Endora.cz zaslána výzva k úhradě prodloužení domény. Pokud doménu prodloužit chcete, stačí jen včas zaplatit. Nechcete-li doménu prodlužovat, nebo jste doménu převedli k jinému registrátorovi, pošlete nám doklad zpět s požadavkem na zrušení.

Po datu expirace je doména registrem přesunuta do 40 denní ochranné fáze GracePeriod. Po tuto dobu není funkční, ale lze ji ještě bez problému prodloužit. Poté nastává 30 denní fáze RedemptionPeriod, kdy doména není funkční lze ji prodloužit, ale za zvýšený poplatek. Následující fáze je PendingDelete, kdy s doménou není možné nakládat a čeká na zrušení.

Změna držitele generických domén

Změna majitele domény je v tomto případě nenáročná, zašlete nám požadavek na změnu z emailu, který je u domény uveden v registru a změnu provedeme. Změna držitele je zdarma a bez nutnosti úředního ověření ale změna je potřeba potvrdit na e-mail.

Další informace o vlastnostech domény .com, .net, .info, .org, .biz, .name, najdete v naší nápovědě.

Objednávka generických domén

Objednávku generických domén můžete provést přes náš objednávkový formulář, nebo máte-li už u nás založený účet, doporučujeme se přihlásit do webadmin.endora.cz a provést objednávku domény .COM, .NET, .INFO, .ORG, .BIZ zde.

Další koncovky domén, které registrujeme

Informace o ostatní doménách které registrujeme

Jsme schopni zaregistrovat jakoukoliv doménu. Pokud doménu najdete v našem ceníku, můžete si ji objednat pomocí našeho objednávkového formuláře. Pokud doména v ceníku není kontaktujte nás na info@endora.cz.

Informace o doménách třetího řádu

Novinky

  • Vážení zákazníci, přejeme vám hodně pracovních i osobních úspěchů v roce 2022 a děkujeme za přízeň. Tým Endora.cz ...
Vstup do webové administrace

Hodnocení podpory

Děkujeme za ocenění naší podpory

84%
za posledních 60 dní