93 122 domén
93 122 domén

Hosting u nás využívají desítky tisíc webů: až 30 GB prostoru, nejnovější PHP a MySQL, neomezený počet domén 2. řádu a 3. řádu, neomezeně databází, FTP účtů, pravidelné zálohy dat.

10 sekund a máte nový web
10 sekund a máte nový web

Jedno kliknutí v administraci a vybraný redakční systém se automaticky nainstaluje na vaši doménu.

0 .cz domén
0 .cz domén

Jsme akreditovaným registrátorem .cz domén. Při platbě kartou získáte .cz doménu do 1 minuty.

Doména .sk - registrace volných domén a prodlužování

Registrace domény .sk

Regisrace domény .sk Slovenskou doménu na službe Endora zaregistrujete, můžte také objednat pro ni služby a pouze hostovat (doména je zaregistrována u jiného registrátora).

Národní doménu SK je možné registrovat pouze osobami a společnostmi s adresou na Slovensku (od roku 2017 jsou připraveny rozsáhlejší změny v registru domény .SK a budou i nové podmínky, které umožní registraci domén i ostatní osobám a společnostem z EU). Aktuálně registrujeme všechny nové domény na zástupný kontakt registrátora, který má sídlo na Slovensku a tento registrátor si vede skutečnou databázi vlastníků domén .SK.

Zaregistrujte si doménu .SK

Podrobný návod na registraci domény na Endora.cz

Prodloužení a expirace domény .sk

20 dnů před expirací domény je na email uvedený v kontaktech Vašeho účtu na Endora.cz zaslána výzva k úhradě prodloužení domény (cena prodloužení domény .sk je uvedena v našem ceníku). Pokud doménu prodloužit chcete, stačí jen včas zaplatit. Nechcete-li doménu prodlužovat, nebo jste doménu převedli k jinému registrátorovi, pošlete nám doklad zpět s požadavkem na zrušení.

Nemáte-li už o prodloužení domény zájem, bude po datu expirace registrem přesunuta do ochranné lhůty. Prodloužení domény lze nejdříve 28 dní před expirací domény (propadnutím domény).

Převod domény .sk

Převod domény .sk není Endora.cz podporován a to vzhledem k jeho administrativní náročnosti. Pokud se podmínky pro převod registrátora změní předpokládáme že i Endora.cz umožní převod domény .SK

Další informace o vlastnostech domény .sk najdete v naší nápovědě.

Objednávka domény .sk

Objednávku domény .sk můžete provést přes náš objednávkový formulář, nebo máte-li už u nás založený účet, doporučujeme se přihlásit do webadmin.endora.cz a provést objednávku domény .sk.

Další koncovky domén, které registrujeme

Informace o ostatní doménách které registrujeme

Jsme schopni zaregistrovat jakoukoliv doménu. Pokud doménu najdete v našem ceníku, můžete si ji objednat pomocí našeho objednávkového formuláře. Pokud doména v ceníku není kontaktujte nás na info@endora.cz.

Inforace o doménách třetího řádu

Novinky

  • Vážení zákazníci, přejeme vám hodně pracovních i osobních úspěchů v roce 2022 a děkujeme za přízeň. Tým Endora.cz ...
Vstup do webové administrace

Hodnocení podpory

Děkujeme za ocenění naší podpory

84%
za posledních 60 dní