92 921 domén
92 921 domén

Hosting u nás využívají desítky tisíc webů: až 30 GB prostoru, nejnovější PHP a MySQL, neomezený počet domén 2. řádu a 3. řádu, neomezeně databází, FTP účtů, pravidelné zálohy dat.

10 sekund a máte nový web
10 sekund a máte nový web

Jedno kliknutí v administraci a vybraný redakční systém se automaticky nainstaluje na vaši doménu.

0 .cz domén
0 .cz domén

Jsme akreditovaným registrátorem .cz domén. Při platbě kartou získáte .cz doménu do 1 minuty.

Doména .cz - registrace volných domén a prodlužování

Registrace domény .cz

Regisrace domény .cz Národní doménu ČR je možné registrovat kýmkoliv, kdo má sídlo v evropském hospodářském prostoru. Je jen třeba dodržet Pravidla registrace CZ domény. Doménové jméno musí být obsahovat pouze alfanumerické znaky a-z, 0-9 a pomlčku. Ta nesmí být na začátku doménového jména a ani dvakrát za sebou. Počet znaků je omezen max. na 63.

Je potřeba registrovat doménu na skutečné údaje (cena registrace domény .cz je uvedena v našem ceníku). Pokud budou do registrace uvedeny neexistují údaje a kontakty, centrální registr (CZ.NIC, z.s.p.o.) má právo takovouto doménu bez náhrady zrušit! Objednáním a zaplacením registrace u Endora.cz automaticky souhlasíte s aktuální verzí Pravidla registrace doménových jmen v ccTLD .cz a Pravidla alternativního řešení sporů.

Zaregistrujte si doménu .CZ

Podrobný návod na registraci domény na Endora.cz

Prodloužení a expirace domény .cz

20 dnů před expirací domény je na email uvedený v kontaktech Vašeho účtu na Endora.cz zaslána výzva k úhradě prodloužení domény (cena prodloužení domény .cz je uvedena v našem ceníku). Pokud doménu prodloužit chcete, stačí jen včas zaplatit. Nechcete-li doménu prodlužovat, nebo jste doménu převedli k jinému registrátorovi, pošlete nám doklad zpět s požadavkem na zrušení.

Nemáte-li už o prodloužení domény zájem, bude po datu expirace registrem přesunuta do ochranné lhůty. Prvních 30 dní této lhůty je doména plně funkční, lze s ní provést prodloužení nebo převod. Dalších 30 dní je doména vyřazena z DNS zóny – nebudou tedy fungovat jakékoliv služby (web, email apod.). Doménu ale můžete ještě prodloužit. Pak následuje den zrušení domény. Doména je v průběhu tohoto dne zrušena. Není možné ji prodloužit ani převést. Následně po zrušení je ihned možná nová registrace.

Změna držitele domény .cz

Registrace volné domény .cz - registrujeme domény Změnu držitele provádíme pomocí úředně ověřeného podpisu majitele domény na formuláři, který Vám vygenerujeme a zašleme na email. Pro změnu potřebujeme buď kompletní údaje nového držitele (včetně emailové adresy), nebo název již vytvořeného kontaktu (CID). O změnu můžete taky požádat ve webadmin.endora.cz kde vyplníte příslušný formulář. Změna držitele je u nás zdarma.

Další informace o vlastnostech domény .cz najdete v naší nápovědě.

Objednávka domény .cz

Objednávku domény .cz můžete provést přes náš objednávkový formulář, nebo máte-li už u nás založený účet, doporučujeme se přihlásit do webadmin.endora.cz a provést objednávku domény .cz.

Další koncovky domén, které registrujeme

Informace o ostatní doménách které registrujeme

Jsme schopni zaregistrovat jakoukoliv doménu. Pokud doménu najdete v našem ceníku, můžete si ji objednat pomocí našeho objednávkového formuláře. Pokud doména v ceníku není kontaktujte nás na info@endora.cz.

Inforace o doménách třetího řádu

Novinky

  • Vážení zákazníci, přejeme vám hodně pracovních i osobních úspěchů v roce 2022 a děkujeme za přízeň. Tým Endora.cz ...
Vstup do webové administrace

Hodnocení podpory

Děkujeme za ocenění naší podpory

84%
za posledních 60 dní