66 823 domén
66 823 domén

Hosting u nás využívají desítky tisíc webů: až 30 GB prostoru, nejnovější PHP a MySQL, neomezený počet domén 2. řádu a 3. řádu, neomezeně databází, FTP účtů, pravidelné zálohy dat.

10 sekund a máte nový web
10 sekund a máte nový web

Jedno kliknutí v administraci a vybraný redakční systém se automaticky nainstaluje na vaši doménu.

19 389 .cz domén
19 389 .cz domén

Jsme akreditovaným registrátorem .cz domén. Při platbě kartou získáte .cz doménu do 1 minuty.

Doména .cz - registrace volných domén a prodlužování

Registrace domény .cz

Regisrace domény .cz Národní doménu ČR je možné registrovat kýmkoliv, kdo má sídlo v evropském hospodářském prostoru. Je jen třeba dodržet Pravidla registrace CZ domény. Doménové jméno musí být obsahovat pouze alfanumerické znaky a-z, 0-9 a pomlčku. Ta nesmí být na začátku doménového jména a ani dvakrát za sebou. Počet znaků je omezen max. na 63.

Je potřeba registrovat doménu na skutečné údaje (cena registrace domény .cz je uvedena v našem ceníku). Pokud budou do registrace uvedeny neexistují údaje a kontakty, centrální registr (CZ.NIC, z.s.p.o.) má právo takovouto doménu bez náhrady zrušit! Objednáním a zaplacením registrace u Endora.cz automaticky souhlasíte s aktuální verzí Pravidla registrace doménových jmen v ccTLD .cz a Pravidla alternativního řešení sporů.

Zaregistrujte si doménu .CZ

Podrobný návod na registraci domény na Endora.cz

Prodloužení a expirace domény .cz

20 dnů před expirací domény je na email uvedený v kontaktech Vašeho účtu na Endora.cz zaslána výzva k úhradě prodloužení domény (cena prodloužení domény .cz je uvedena v našem ceníku). Pokud doménu prodloužit chcete, stačí jen včas zaplatit. Nechcete-li doménu prodlužovat, nebo jste doménu převedli k jinému registrátorovi, pošlete nám doklad zpět s požadavkem na zrušení.

Nemáte-li už o prodloužení domény zájem, bude po datu expirace registrem přesunuta do ochranné lhůty. Prvních 30 dní této lhůty je doména plně funkční, lze s ní provést prodloužení nebo převod. Dalších 30 dní je doména vyřazena z DNS zóny – nebudou tedy fungovat jakékoliv služby (web, email apod.). Doménu ale můžete ještě prodloužit. Pak následuje den zrušení domény. Doména je v průběhu tohoto dne zrušena. Není možné ji prodloužit ani převést. Následně po zrušení je ihned možná nová registrace.

Změna držitele domény .cz

Registrace volné domény .cz - registrujeme domény Změnu držitele provádíme pomocí úředně ověřeného podpisu majitele domény na formuláři, který Vám vygenerujeme a zašleme na email. Pro změnu potřebujeme buď kompletní údaje nového držitele (včetně emailové adresy), nebo název již vytvořeného kontaktu (CID). O změnu můžete taky požádat ve webadmin.endora.cz kde vyplníte příslušný formulář. Změna držitele je u nás zdarma.

Další informace o vlastnostech domény .cz najdete v naší nápovědě.

Objednávka domény .cz

Objednávku domény .cz můžete provést přes náš objednávkový formulář, nebo máte-li už u nás založený účet, doporučujeme se přihlásit do webadmin.endora.cz a provést objednávku domény .cz.

Další koncovky domén, které registrujeme

Informace o ostatní doménách které registrujeme

Jsme schopni zaregistrovat jakoukoliv doménu. Pokud doménu najdete v našem ceníku, můžete si ji objednat pomocí našeho objednávkového formuláře. Pokud doména v ceníku není kontaktujte nás na info@endora.cz.

Inforace o doménách třetího řádu

Novinky

  • Občas se stane, že si omylem vymažete databázi a potřebujete a ptáte se nás, zda je možné ji obnovit a jak. Sepsali jsem tedy pro vás nápovědu, abyste věděli, jak na to pokud se vám toto stane. https ...
Vstup do webové administrace
Zapomněli jste heslo?

Hodnocení podpory

Děkujeme za ocenění naší podpory

88%
za posledních 60 dní