66 823 domén
66 823 domén

Hosting u nás využívají desítky tisíc webů: až 30 GB prostoru, nejnovější PHP a MySQL, neomezený počet domén 2. řádu a 3. řádu, neomezeně databází, FTP účtů, pravidelné zálohy dat.

10 sekund a máte nový web
10 sekund a máte nový web

Jedno kliknutí v administraci a vybraný redakční systém se automaticky nainstaluje na vaši doménu.

19 389 .cz domén
19 389 .cz domén

Jsme akreditovaným registrátorem .cz domén. Při platbě kartou získáte .cz doménu do 1 minuty.

Doména .de - registrace volných domén a prodlužování

Registrace domény .de

Registrace domény .de Národní doménu Německa je možné registrovat kýmkoliv, kdo má sídlo v evropském hospodářském prostoru. Je jen třeba dodržet pravidla registrace DE domény. U domén .de je potřeba zadat administrativní kontakt s adresou v Německu. Toto ale za Vás zdarma zajistíme. Jinak platí obecná pravidla pro vytvoření domény – max. 63 znaků, alfanumerické znaky „a-z“; „0-9“ a „-“. Nelze dvě pomlčky za sebou, nebo pomlčka na začátku doménového jména a na 3. a 4. pozici. IDN je na Endoře jen pro hosting, registrace takovéto doména není bohužel možná.

Zaregistrujte si doménu .DE

Podrobný návod na registraci domény na Endora.cz

Prodloužení a expirace domény .de

20 dnů před expirací domény je na email uvedený v kontaktech Vašeho účtu na Endora.cz zaslána výzva k úhradě prodloužení domény. Pokud doménu prodloužit chcete, stačí jen včas zaplatit. Nechcete-li doménu prodlužovat, nebo jste doménu převedli k jinému registrátorovi, pošlete nám doklad zpět s požadavkem na zrušení.

Změna držitele domény .de

Změna majitele domény je v tomto případě nenáročná, zašlete nám požadavek na změnu z emailu, který je u domény uveden v registru a změnu provedeme. Změna držitele je zdarma a bez nutnosti úředního ověření.

Objednávka domény .de

Objednávku domény .de můžete provést přes náš objednávkový formulář, nebo máte-li už u nás založený účet, doporučujeme se přihlásit do webadmin.endora.cz a provést objednávku domény .de zde.

Další koncovky domén, které registrujeme

Informace o ostatní doménách které registrujeme

Jsme schopni zaregistrovat jakoukoliv doménu. Pokud doménu najdete v našem ceníku, můžete si ji objednat pomocí našeho objednávkového formuláře. Pokud doména v ceníku není kontaktujte nás na info@endora.cz.

Inforace o doménách třetího řádu

Novinky

  • Občas se stane, že si omylem vymažete databázi a potřebujete a ptáte se nás, zda je možné ji obnovit a jak. Sepsali jsem tedy pro vás nápovědu, abyste věděli, jak na to pokud se vám toto stane. https ...
Vstup do webové administrace
Zapomněli jste heslo?

Hodnocení podpory

Děkujeme za ocenění naší podpory

88%
za posledních 60 dní