93 120 domén
93 120 domén

Hosting u nás využívají desítky tisíc webů: až 30 GB prostoru, nejnovější PHP a MySQL, neomezený počet domén 2. řádu a 3. řádu, neomezeně databází, FTP účtů, pravidelné zálohy dat.

10 sekund a máte nový web
10 sekund a máte nový web

Jedno kliknutí v administraci a vybraný redakční systém se automaticky nainstaluje na vaši doménu.

0 .cz domén
0 .cz domén

Jsme akreditovaným registrátorem .cz domén. Při platbě kartou získáte .cz doménu do 1 minuty.

Doména .de - registrace volných domén a prodlužování

Registrace domény .de

Registrace domény .de Národní doménu Německa je možné registrovat kýmkoliv, kdo má sídlo v evropském hospodářském prostoru. Je jen třeba dodržet pravidla registrace DE domény. U domén .de je potřeba zadat administrativní kontakt s adresou v Německu. Toto ale za Vás zdarma zajistíme. Jinak platí obecná pravidla pro vytvoření domény – max. 63 znaků, alfanumerické znaky „a-z“; „0-9“ a „-“. Nelze dvě pomlčky za sebou, nebo pomlčka na začátku doménového jména a na 3. a 4. pozici. IDN je na Endoře jen pro hosting, registrace takovéto doména není bohužel možná.

Zaregistrujte si doménu .DE

Podrobný návod na registraci domény na Endora.cz

Prodloužení a expirace domény .de

20 dnů před expirací domény je na email uvedený v kontaktech Vašeho účtu na Endora.cz zaslána výzva k úhradě prodloužení domény. Pokud doménu prodloužit chcete, stačí jen včas zaplatit. Nechcete-li doménu prodlužovat, nebo jste doménu převedli k jinému registrátorovi, pošlete nám doklad zpět s požadavkem na zrušení.

Změna držitele domény .de

Změna majitele domény je v tomto případě nenáročná, zašlete nám požadavek na změnu z emailu, který je u domény uveden v registru a změnu provedeme. Změna držitele je zdarma a bez nutnosti úředního ověření.

Objednávka domény .de

Objednávku domény .de můžete provést přes náš objednávkový formulář, nebo máte-li už u nás založený účet, doporučujeme se přihlásit do webadmin.endora.cz a provést objednávku domény .de zde.

Další koncovky domén, které registrujeme

Informace o ostatní doménách které registrujeme

Jsme schopni zaregistrovat jakoukoliv doménu. Pokud doménu najdete v našem ceníku, můžete si ji objednat pomocí našeho objednávkového formuláře. Pokud doména v ceníku není kontaktujte nás na info@endora.cz.

Inforace o doménách třetího řádu

Novinky

  • Vážení zákazníci, přejeme vám hodně pracovních i osobních úspěchů v roce 2022 a děkujeme za přízeň. Tým Endora.cz ...
Vstup do webové administrace

Hodnocení podpory

Děkujeme za ocenění naší podpory

84%
za posledních 60 dní