93 120 domén
93 120 domén

Hosting u nás využívají desítky tisíc webů: až 30 GB prostoru, nejnovější PHP a MySQL, neomezený počet domén 2. řádu a 3. řádu, neomezeně databází, FTP účtů, pravidelné zálohy dat.

10 sekund a máte nový web
10 sekund a máte nový web

Jedno kliknutí v administraci a vybraný redakční systém se automaticky nainstaluje na vaši doménu.

0 .cz domén
0 .cz domén

Jsme akreditovaným registrátorem .cz domén. Při platbě kartou získáte .cz doménu do 1 minuty.

Doména .eu - registrace volných domén a prodlužování

Registrace domény .eu

Registrujeme domény .eu Doménu .EU je možné registrovat kýmkoliv, kdo má sídlo v evropském hospodářském prostoru. Je jen třeba dodržet pravidla registrace EU domény. Pro vytvoření doménového jména platí obdobná pravidla jako pro CZ doménu. Registrovat se mohou i domény IDN (doména s diakritikou – háčky a čárky) – na Endoře není však registrace IDN domén podporována, ale hostovat takovouto doménu lze bez problému. Stačí si tak jen jinde zaregistrovanou doménu na Endoru přesměrovat.

Zaregistrujte si doménu .EU

Podrobný návod na registraci domény na Endora.cz

Informace k EU doménám najdete na stránkách správce registru EU domén - http://www.eurid.eu/cs

Prodloužení a expirace domény .eu

20 dnů před expirací domény je na email uvedený v kontaktech Vašeho účtu na Endora.cz zaslána výzva k úhradě prodloužení domény. Pokud doménu prodloužit chcete, stačí jen včas zaplatit (cena prodloužení domény .eu je uvedena v našem ceníku). Nechcete-li doménu prodlužovat, nebo jste doménu převedli k jinému registrátorovi, pošlete nám doklad zpět s požadavkem na zrušení.

Nechcete-li doménu dále prodlužovat, doména bude registrem po datu expirace vložena na 40 dní do karantény. V tomto období ji lze případně prodloužit. Poté bude doména uvolněna k nové registraci.

Změna držitele domény .eu

Změnu držitele provádíme pomocí úředně ověřeného podpisu majitele domény na formuláři, který Vám vygenerujeme a zašleme na email. Pro změnu potřebujeme kompletní údaje nového držitele (včetně emailové adresy). Změna držitele je u nás zdarma.

Objednávka domény .eu

Objednávku domény .eu můžete provést přes náš objednávkový formulář, nebo máte-li už u nás založený účet, doporučujeme se přihlásit do webadmin.endora.cz a provést objednávku domény .eu zde.

Další koncovky domén, které registrujeme

Informace o ostatní doménách které registrujeme

Jsme schopni zaregistrovat jakoukoliv doménu. Pokud doménu najdete v našem ceníku, můžete si ji objednat pomocí našeho objednávkového formuláře. Pokud doména v ceníku není kontaktujte nás na info@endora.cz.

Inforace o doménách třetího řádu

Novinky

  • Vážení zákazníci, přejeme vám hodně pracovních i osobních úspěchů v roce 2022 a děkujeme za přízeň. Tým Endora.cz ...
Vstup do webové administrace

Hodnocení podpory

Děkujeme za ocenění naší podpory

84%
za posledních 60 dní